Fenerbahçe’de Sol Bek Yükü İsla’ya kaldı!

Süper Lig'de 7 haftalık periyotta Nabil Dirar'ın oynadığı sol bekte Dirar'ın ameliyat olmasının ardından görev İsla'ya kaldı.

Fenerbahçe’de Nabil Dirar ameliyat oldu, Hasan Ali Kaldırım’ın maç eksiği var ve durumu belirsizliğini koruyor. Teknik direktör Ersun Yanal, Dirar ve İsla yokluğunda yeni sol bekini belirledi. Mauricio İsla, Hasan Ali Kaldırım yetişmezse sol beke geçecek. Sağ bekte Ozan Tufan’ın başarılı performansı nedeniyle değişime gitmek istemeyen Ersun Yanal, kariyerinde defansın solunda oynamış Şilili yıldız İsla’ya görev verecek Milli takım kampında bulunan İsla döner dönmez yeni bölgesinde en iyi performansı sergileyemeye çalışacak.

PERFORMANSI BEĞENİLMİYOR

Mauricio İsla, Fenerbahçe’ye geldiği günden beri taraftarlar tarafından eleştiriliyor. Geçtiğimiz sezon sağ bekte büyük bir problem yaşayan Ersun Yanal, Ozan Tufan’ın performansından dolayı o bölgede sıkıntı yaşamıyor. Sol bekte yüzü gülmeyen Yanal, sakat halde oynayan Dirar’dan sonra İsla’nın nasıl bir performans göstereceği konusunda endişeli olsa da elinde alternatif olmaması Yanal’ı zor duruma sokuyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı