Fenerbahçe’de şok istifa! Emre Belözoğlu eşyalarını topladı

Fenerbahçe’de dün hareketli saatler meydana geldi. Antrenmandan önce Samandıra’ya gelen sportif direktör Emre Belözoğlu’nun eşyalarını toplayıp, tesislerden ayrıldığı öne sürüldü. Daha sonra kulübe gelen başkan Ali Koç’un Emre’yi istifadan vazgeçirmeye çalıştığı öğrenildi.
Takip et
Fenerbahçe’de şok istifa! Emre Belözoğlu eşyalarını topladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fenerbahçe’de transfer döneminin yıldızı Emre Belözoğlu, yol ayrımında… Üst üste gelen kötü neticelerin sonrasında kulüpte meydana gelen rahatsızlık ve Emre Belözoğlu ile teknik direktör Erol Bulut arasında huzursuzluk olduğu iddiaları uzun süredir ortalıkta dolaşıyordu.

Dün ise kulüpte çok hareketli saatler meydana geldi. Sportif direktör Emre Belözoğlu tesislere gelerek, eşyalarını topladı ve tesislerden ayrıldı. Bu esnada Emre Belözoğlu’nun yanına giden Volkan Demirel, Selçuk Şahin ve öbür görevliler Belözoğlu’yla sohbet edip, olup biteni anlamaya çalıştılar. Tesislerden ayrılan Belözoğlu’nun idmanı da izlemediği öğrenildi.

İSTİFA HENÜZ RESMİYET KAZANMADI

Daha sonra tesislere gelen Fenerbahçe başkanı Ali Koç’un, Emre Belözoğlu’yla görüştüğü ve genç yöneticiyi istifa kararından vazgeçirmeye çalıştığı öğrenildi. Bu yüzden de meydana gelen gelişmelerle alakalı herhangi bir açıklama yapılmadı. Emre Belözoğlu’nun kararını değiştirmemesi vaziyetinde Fenerbahçe yönetiminin bu görev için yeni bir isim arayışına gireceği söylendi. Öte yandan yönetimin alınan başarısız neticelerin sonrasında futbolculara ceza verdiği bilgisinin de doğru olmadığı kaydedildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.