Fenerbahçe’de Eljif Elmas Depremi

Hem Fenerbahçe’de hem de milli takımda ortaya koyduğu performansla Avrupa devlerinin transfer listesine giren Fener’in genç yıldızı Eljif Elmas, takımdan ayrılmak istiyor.

Fenerbahçe’de tüm gözler genç yıldız Eljif Elmas’ın üzerinde… Hem gösterdiği performans, hem de fiziksel gelişimi ile dikkatleri üzerine çeken genç yıldız, satılması durumunda maddi anlamda Fenerbahçe’nin elini rahatlatacak. Bu zamana kadar birçok kulüple adı anılan Eljif Elmas’ın takımda ayrılmak isteyip istemediği sorusu da yanıt buldu. Genç yıldız, transferiyle ilgili yakın çevresine yaptığı değerlendirmede yeni sezonda Avrupa’da oynamak istediğini belirtti.

Eljif Elmas… Şimdiler transferin en gözde ismi. Birçok Avrupa devi, gelecek vaat eden genç ismi kadrosuna katmak için Fenerbahçe’nin kapısında sıraya girmiş durumda. Sarı lacivertlilerin de takıma yeni oyuncu kazandırmak için genç yıldızı satmaktan başka çaresi yok gibi. Eljif’i hangi takımların istediği konusunda birçok haber yazılıp çizildi. Bu noktada genç yıldız, tavrının ne olduğu konusunda açıklama yapmaktan hep kaçındı.

KAFASINDA FENER’İ BİTİRDİ

Ancak genç yıldıza yakın kaynaklardan elde edilen bilgiye göre; Eljif yeni sezonda kafasında Fenerbahçe’yi bitirmiş. Avrupa arenasında kendini göstermek isteyen ve Fenerbahçe’deki gelişimini gideceği takımda devam ettirmek isteyen Eljif’in sarı lacivertli takımdan transferi konusunda gerekli kolaylığı sağlamalarını isteyecek. Eljif’ten gelecek bu talep karşısında sarı lacivertli kurmayların nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı