Fenerbahçe WinWin programında servet toplandı

Fenerbahçe WinWin programı TV8 ve FBTV ortak canlı yayını ile başladı. Fenerbahçe WinWin programında son rakamlara göre sadece 2 günde 123 bin forma satıldı ve 950.00 SMS atıldı. Program ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.


Fenerbahçe WinWin programında servet toplandı

Acun Ilıcalı’nın yönettiği Fenerbahçe WinWin programı dün itibarıyla başladı. İlk gününde 30 milyondan fazla gelir sağlanan kampanyada, ikinci gün içerisindeyiz ve son rakamlara göre 55 milyon TL’nin üstünde gelir sağlandı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç tarafından uzun zaman önce taraftar ile paylaşılan ‘Fener Ol’ kampanyası sonunda başlamış oldu. Acun Ilıcalı hem FBTV hem de TV8 ortak canlı yayınında Fenerbahçe’nin bağış kampanyasını direkt olarak kendi yönetiyor.

123 BİN FORMA SATILARAK REKOR KIRILDI

Fenerbahçe WinWin programına dair detaylar halen gelmeye devam ediyor. Kampanya halen devam ediyor ve devam edecek fakat son gelen rakamlara göre 123 bin formanın satışı gerçekleştirildi. Forma satın alınmaları kulübe maddi olarak geri dönüş sağlıyor. Bunun haricinde kampanyaya bağış yapan taraftar, şirket ve ünlü isimlerden toplamda 950 bin tane SMS atıldı. SMS ile sizde minimum 20 TL bağışta bulunabiliyorsunuz.

ALİ KOÇ: KEŞKE HER KULÜP YAPSA!

Fenerbahçe Bakanı Ali Koç’un canlı yayına katılmasıyla birlikte mikrofonu eline alması bir oldu. Başkan, Fenerbahçe’nin yaptığı bu kampanyanın daha önce başka kulüpler tarafından denendiği fakat başarılı olan kulübün Fenerbahçe olduğunu söyledi. Fenerbahçe’ye destek veren ünlü isimlerde var. Acun Ilıcalı 1907 forma ve TV8’in 2 günlük reklam gelirini Fenerbahçe’ye bağışlarken, Beyazıt Öztürk yaptığı açıklamada 1000 adet forma aldığını da açıkladı. Ali Koç, her kulüp bunu yapsa çok tatlı bir rekabet olacağını söyleyerek konuşmasına son verdi.

Yazar: Seher Demirol

Seher Demirol
Adana'da 1989 senesinde dünyaya gelen Seher Demirol, Marmara Ünivetsitesi mezunudur. 2014 senesinden beri haber sektöründe çeşitli kategorilerde görev alan Demirol, kendini magazin alanında ilerletmiştir. Yaptığı çarpıcı haberlerle birçok kez medya gündemine oturan Demirol, kariyerine ulusal haber sitelerinde editörlük görevi alarak devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Facebook yeni STK programını ‘destek’ müjdesi ile açıkladı

Facebook yeni STK programını ‘destek’ müjdesi ile açıkladı

Facebook'ın yeni başlattığı STK destek programı İstanbul'da yapılan bir etkinlikte açıklandı. STK'ların yaptığı sosyal bağış kampanyalarına destek vereceğini söyleyen Facebook, yeni programı ile hem ziyaretçi sayısını artıracak hem de sosyal bağışlara dikkat çekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.