Fenerbahçe, Renato Sanches’in Peşinde

Bu sezon iddialı bir takım kurmak için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Bayern Münih’te top koşturan Renato Sanches’i gündemine aldı.

Ali Koç’un Aziz Yıldırım’ın elinden başkanlığı aldığı sene Süper Lig2de büyük hayal kırıklığı yaşatan Fenerbahçe, yeni sezon için iddialı bir ekip kurmak istiyor. Bunun için listesine birçok oyuncuyu alan sarı-lacivertlilerde gündeme gelen son isim Renato Sanches oldu.

Bayern Münih’te yeteri kadar şans bulayamayan yıldız ismin, Fenerbahçe’den gelecek cazip bir teklifi kabul edeceği belirtiliyor. Son yaptığı açıklamada Bayern’den ayrılacağını duyuran Renato Sanches için birçok takım sırada bekliyor. Fenerbahçe’nin bu anlamda iyi bir teklif sunarak rakiplerinden bir adım öne geçmeye çalışacak. Bayern Münih yöneticileri ile iyi ilişkileri bulunan Comollli’nin bu transferde etkin bir rol oynayacağı konuşuluyor.

COMOLLİ DEVREDE

Bu sezon iyi bir takım iskeleti oluşturmak isteyen Comolli, deyim yerindeyse topun ağzında… Geçen yıl aldığı isimlerin bekleneni verememesi, Comolli’yi deyim yerindeyse topun ağzına getirmişti. Bu sezon Ali Koç, hatalarından ders çıkardığını söyleyen Comolli’ye bir şans daha verdi. Olası bir hezimette bütün fatura Comolli’ye kesilecek. Comolli’de bunu bildiği için ince eleyip sık dokuyor. Sarı lacivertli takım bir taraftan da satış yaparak alınacak isimlere kaynak yaratmanın peşinde. Burada da bir numaralı gündem maddesi Eljif Elmas… Genç yıldızdan 18 ila 20 milyon euro arasında bir para bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı