Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu’na Takım Arıyor

Özellikle Real Madrid maçında ortaya koyduğu performansla büyük beğeni toplayan Ferdi Kdıoğlu için harekete geçen Fenerbahçe yönetimi, genç oyuncuyu sürekli oynayacağı bir takıma kiralamak istiyor.

Fenerbahçe’de gelecek vaat eden isimlerden biri olarak gösterilen Ferdi Kadıoğlu’nun önümüzdeki sezon sürekli forma giyeceği bir takıma kiralanması için çalışmalar sürüyor.


GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

Avrupa’nın en önemli sezon öncesi hazırlık turnuvaları arasında yer alan Audi Cup’ta ortaya koyduğu performansla futbol otoritelerinden geçer not alan Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe yönetimini harekete geçirdi. Genç yıldızı önümüzdeki sezon sürekli forma giyeceği bir takıma kiralamak isteyen sarı-lacivertliler, Belçika ve Hollanda liginden birçok takımla görüşmelerini sürdürüyor.

ZİDANE’NİN DİKKATİNİ ÇEKMİŞTİ

Genç yıldızın Avrupa’da 1 yıl üst düzey süre alarak gelecek yıl hazır halde takıma katılmasının planlarını yapan Fenerbahçe yönetimi, anlaşmaya bu yönde bir madde eklemek istiyor. Ferdi Kadıoğlu, Real Madrid maçında sergilediği performansla Zinedine Zidane’nin de ilgisini çekmişti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı