Fenerbahçe Aradığı Genç Yeteneği Portekiz’de Buldu!

Sarı lacivertliler, Braga'da top koşturan 19 yaşındaki golcü Trinceo için girişimlere başladı. Portekiz ekibi gelecek vaat eden yıldızı için 6 milyon Euro istiyor.
Fenerbahçe Aradığı Genç Yeteneği Portekiz’de Buldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Transferde gaza basan Fenerbahçe, Portekiz takımı Braga’da top koşturan 19 yaşındaki hücum oyuncusu Trincao’yu listeye aldı. Bir yandan 39 yaşındaki Emre’yi yeniden takıma dahil eden sarı lacivertliler bir yandan da gelecek vaat eden genç yıldızların peşine düştü.

Sportif direktör Comolli’nin bizzat takip ettiği 19 yaşındaki hücum oyuncusu için Ersun Yanal’a da bir rapor sunuldu ve tecrübeli teknik adam genç oyuncu için onayı verdi. Bunun üzerine harekete geçen yönetim bir teklif hazırladı. 19 yaşındaki oyuncu için 2 milyon Euro öneren yönetime, 6 milyon Euro’luk karşı teklif geldi. Futbolcusundan umutlu olduklarını belirten bRaga yönetimi ucuza satamayacaklarını iletti.

BAŞKA GENÇLER DE LİSTEDE

Ancak Ali Koç yönetiminde yeni bir yapılanmaya giren sarı lacivertlilerin bu defteri kolay kapatması beklenmiyor. Geçen sezonun yarısını B takımında yarısını ise A takımında geçiren Trincao’nun transferi için ısrarını sürdüren yönetimin yeni bir teklif hazırlayarak Braga’nın kapısını yeniden çalacağı öğrenildi. Fenerbahçe’nin Trincao’nun yanı sıra Portekiz’de başka genç isimlerle de ilgilendiği, menajerler aracılığı ile yeni tekliflerin de sunulabileceği öğrenildi. Bilindiği gibi Fenerbahçe’nin 2 sene önce benzer yöntemle aldığı Eljif Elmas, şu an birçok Avrupa kulübünün transfer listesinde yer alıyor.

  • fenerbahçe
  • genç yetenek
  • portekiz
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.