Fener Taraftarı Ali Koç’u Topa Tuttu

Yeni sezon öncesi tüm gözlerin çevrildiği Fenerbahçe Başkanı, yaptığı son açıklama ile taraftarı çileden çıkardı.

Fenerbahçe taraftarı geçen sezon bütün kredisini harcayan Başkan Ali Koç’tan bu yıl mutlak şampiyonluk bekliyor. Bunun için de takıma mutlaka transfer bekleyen taraftarlar, forma tanıtımında Başkan Ali Koç’un kullandığı ifadeleri sert bir dille eleştirdi.


Transfer sezonuna hızlı başlayan ancak gerisini getiremeyen Fenerbahçe’de kazan kaynamaya başladı. Taraftar mevcut kadro ile şampiyonluk şansının çok düşük olduğunu düşünüyor. Ancak taraftar gibi düşünmeyen biri var. O da Başkan Ali Koç. Forma tanıtımında transfer çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Ali Koç, 1-2 transfer daha yapacaklarını belirtti. Koç’un bu açıklaması deyim yerindeyse kıyameti koparttı. Taraftar, sosyal medyada örgütlenerek Ali Koç’u istifaya çağırdı. Koç’u istifaya çağıran konu başlığı kısa sürede Türkiye gündemine oturdu. Taraftarın bir bölümü de Koç’a destek veren paylaşımlar yaptı.

TÜM GÖZLER ELJİF ELMAS’A ÇEVRİLDİ

Öte yandan UEFA kıskacındaki Fenerbahçe, transfer yapabilmek için Eljif Elmas’ın takımdan ayrılmasını bekliyor. 17-18 milyon Euro gibi önemli bir paraya İtalyan kulübüne satılan genç yıldızdan elde edilecek gelirle yeni transferler yapılacak. Sarı-lacivertliler bu zamana kadar Emre Belözoğlu, Vedat Muriç ve Marks Cruise gibi isimleri kadrosuna kattı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı