Fener, Parayı Basıp Terim’in İstediği Futbolcuyu Aldı!

Transfer döneminde birçok isimle dirsek temasında olan Fenerbahçe, Galatasaray’ın da kadrosunda görmek istediği Deniz Türüç için takımıyla söz kesti.

Geçtiğimiz sezon son haftalarda aldığı sonuçlarla küme düşme hattından uzaklaşan Fenerbahçe’de bu sezon iddialı bir kadro kurmak için büyük uğraş veriliyor. Yurt içinden ve yurt dışından birçok isimle temasa geçen sarı lacivertliler, son olarak Fatih Terim’in de istediği Deniz Türüç için takımıyla söz kesti.

Fenerbahçe’de transfer harekatı tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz sezonun hüsranla sonuçlanmasının ardından transferde ince eleyip sık dokuyan sarı lacivertliler, Fatih Terim’in de ısrarla alınmasını istediği Deniz Türüç’ü listeye dahil etmişti. Bu futbolcu için Kayserispor ile görüşmelere başlayan sarı lacivertliler, transferde büyük mesafe kat etti. Kayserispor’la söz kesen Fenerbahçe’nin yıldız futbolcuyu ikna etmek için çabaladığı öğrenildi. Daha önce yaptığı bir açıklamada Galatasaray’a gitmek istediğini belirten Deniz’i bizzat Ali Koç’un devreye girerek ikna edeceği öğrenildi.

GALATASARAY DEVREYE GİREBİLİR

Öte yandan Deniz Türüç için Fenerbahçe’nin Kayserispor ile söz kesmesi sonrası Galatasaray’ın da devreye girerek teklifini yenilemesi bekleniyor. Yeni sezonda üç kulvarda birden mücadele edecek sarı kırmızılı takım, bol alternatifli bir kadro kurmak istiyor. Bu nedenle deneyimli çalıştırıcı Fatih Terim de Deniz’in transferini bizzat istemiş ve ne pahasına olursa olsun “Alın” talimatını vermişti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı