adplus-dvertising

Fehmi Koru’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na Abdullah Gül Eleştirisi

Gazeteci Fehmi Koru, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Abdullah Gül ile ilgili açıklamalarına cevap verdi. Koru, "Her sorulana cevap veriyor" dedi.
Takip et
Fehmi Koru’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na Abdullah Gül Eleştirisi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Abdullah Gül’ü 2023’te aday göstermeyeceğini söylemesi Fehmi Koru’yu kızdırdı. Gül’e yakınlığıyla tanınan Koru, yazdığı yazıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için skandal bir söz kullandı.

Fehmi Koru’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na Abdullah Gül Eleştirisi

İşte Koru’nun yazısındaki ilgili bölüm;

“Bu mesele bugün gerçekten belli bir kesimin gündeminde; yeni oluşumlar haricindeki bir çevrenin…’2023’te mi, yoksa daha uygun bir tarihte mi seçime gidelim?’ sorusu arasında fikir jimnastiği yapıldığı açık. Bugünden isimler üstünden bir kamuoyu oluşturma çabasını sezmemek mümkün değil.

“HER SORULANA CEVAP VERİYOR”

Yeni oluşum partileşir ve milletten önemli destek bulursa, ittifaklar denklemi daha başka şekilde de değişebilir. Ben de bu meselelerde birilerinden yanıt vermesini bekleyeceğim, fakat kim bugünden dört sene sonrasıyla alakalı soruya yanıt verebilir ki? Yoksa ben de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na mı sorsam? O her sorulana, ne kadar saçma olursa olsun, cevap veriyor da ondan.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.