Feci Şekilde Dövüp, Metruk Binaya Attılar

İstanbul Esenyurt'ta Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı'nda yaşanan olay sonrası ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, metruk bir binada 26 yaşında feci şekilde dövülmüş bir genç buldu. Adının Burhan Çaçan olduğu öğrenilen genç, hastaneye kaldırıldı. Durumunun ağır olduğu öğrenildi.

İstanbul Esenyurt’ta Yeşilkent Mahallesi Nazım Hikmet Bulvarı’nda civardaki vatandaşlar, metruk bir binadan duydukları ses sonrasında polisi arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine yola çıkan polis ekipleri, metruk binaya geldi. Binayı aramaya başlayan polisler, feci şekilde dövülmüş Burhan Çaçan (26) isimli genci buldu.


BAŞKA YERDE DÖVÜLÜP, BİNAYA ATILMIŞ

Metruk binaya intikal eden polis ekipleri, Burhan Çaçan’ın feci şekilde övüldüğünü görünce polis ekiplerini aradı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralıya ilk müdahaleyi burada yaptı. Hastaneye kaldırılan Çaçan’ın feci şekilde dövüldüğü, kafatası kemiklerinden kırıklar olduğu ve bu yüzden de beyin kanaması geçirdiği anlaşıldı. Tedavi altına alınan ve yoğun bakımda tedavisine devam edilen Çaçan’ın hayati tehlikesi devam ediyor.

Polis ekipleri, Çaçan’ın başka bir yerde dövülüp sonrasında bu metruk binaya atıldığını tespit etti. Olayla alakalı inceleme başlatan polisler, Burhan Çaçan’ı bu hal getiren şahısları arıyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı