adplus-dvertising

Fazıl Say, İmamoğlu’na gözümden düştü diyerek tepki gösterdi!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Karadeniz turunda basın mensubu Nagehan Alçı ile otobüsteki fotoğrafı üstünden tepkiler sürüyor. İmamoğlu’na verdiği destekle bilinen dünyaca meşhur piyanist Fazıl Say da sosyal medya hesabından İmamoğlu’nun fotoğrafıyla alakalı eleştirilerini sürdürdü. Say, “Vız gelir tırıs gider vs. akıllı olun, şuydu buydu diyerek topluma ayar vererek konuşmaları da hiç hoş olmadı. Gözümden çok düştüğünü belirtmek istiyorum” şeklinde konuştu.
Takip et
Fazıl Say, İmamoğlu’na gözümden düştü diyerek tepki gösterdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dünyaca meşhur piyanist Fazıl Say, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz turunda basın mensubu Nagehan Alçı’yla olan fotoğrafına ilişkin eleştirilerini, çektiği video ile paylaştı. Say, İmamoğlu’nun kendisini mağdur vaziyetine düşürdüğünü ve gözünden çok düştüğünü belirtti.

“DESTEĞİMİ ESİRGEMEDİM”

Say, “Ekrem İmamoğlu’na çok büyük destekler verdim. 2019’daki özellikle ikinci seçimde. İmamoğlu’nu herkesin eleştirdiği konularda bile desteğimi esirgemedim. Hatta kar yağdı İstanbul’da yaşam kilitlendi. İngiliz büyükelçisiyle yemeğe çıktı vs. vs. O konuda bile destekçisiydim. En yakınlarımdan bile azar duydum” şeklinde konuştu.

“NEDEN MİTİNG YAPAR DİYE YADIRGADIM”

Piyanist Fazıl Say’ın açıklamalarının devamı şöyle: “Çünkü haklı bulmuyorlardı. Son hafta meydana gelen olaylar. Hepiniz gibi şaşkınlık içerisindeydim. Birinci nedeni İstanbul Belediye Başkanı henüz cumhurbaşkanı adayı değilken neden başka kentlerde miting yapar diyerek biraz yadırgadım olayı. Bunu basın ordusuyla birlikte otobüslerde yapmasını yadırgadım. henüz bir aday değil çünkü. Yapma felsefesini yanındaki insanları yadırgadım.

“BENİ MAĞDUR VAZIYETE DÜŞÜRDÜ”

Bu kez destek vermemeye hatta büyük bir hayal kırıklığı yaşadığımı ve sizlere de Ekrem İmamoğlu’nu savunmuş biri olarak bende hesap verme ihtiyacı oluştu. Kusura bakmasın ama mağdur vaziyete düşürdü beni de. Dolayısıyla toplumdan af diliyorum. Af yanlış bir kelime belki ama pişmanlık hissediyorum. Madem destek verdi pişmanlığımı da söyleyeyim. Nagehan Alçı benim hakkımda açılan bir dava vardı bana militarist şeklinde konuştu onu şeklinde konuştu bunu şeklinde konuştu. İslamafobik şeklinde konuştu.

“GÖZÜMDEN ÇOK DÜŞTÜ”

Vız gelir tırıs gider vs. akıllı olun, şuydu buydu diyerek topluma ayar vererek konuşmaları da hiç hoş olmadı. Gözümden çok düştüğünü belirtmek istiyorum.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.