Fazıl Say: 2 Ev Demek, Günde 2 Kere Sevişiyoruz Demek

Ünlü piyanist Fazıl Say, meslektaşı Ece Dağıstan ile 2019 yılında Milano'da nikah masasına oturmuştu. Dağıstan'ın bir röportajında ''Evlerimizi bile birleştirmedik'' açıklaması gündem oldu. Fazıl Say da gelen tepkilerin ardından, "2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek" dedi.
Takip et
Fazıl Say: 2 Ev Demek, Günde 2 Kere Sevişiyoruz Demek
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ece Dağıstan, Fazıl Say’la evliliğine ilişkin, “Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl’a veya o bana, hala sırt çantamızla gelip gidiyoruz” açıklamasını yaptı.

Eşine katıldığını belirten Say ise, “Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var” diye konuştu.

Ünlü çiftin bu açıklamaları sosyal medyada gündem oldu.

Fazıl Say: 2 Ev Demek, Günde 2 Kere Sevişiyoruz Demek

İŞTE O ÇANTA!

Tepkilere yanıt veren Ece Dağıstan, dün ‘İşte o çanta’ başlıklı bir mesaj yayınladı. Dağıstan açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Köşe yazarları, psikologlar, sabah programları ve hatta ClubHouse bunu tartışıyormuş… Ayrı evlerde evlilik, evlilik sayılır mıymış? Madem ayrı ev niye berabermişiz? Evlilik kurumu özgürlüğü kaldırmazmış! Kadın diyor ki; ‘Eve kamera yerleştiririm, temizlikçi hanımı yollarım kontrole’ vs… Astrolog bilmem ne hanım ‘Fazıl oğlak burcudur, o istemiştir’ diyor. Bana da ‘Yengeç burcu’ uygun bulunuyor.

View this post on Instagram

A post shared by Ece Dağıstan Say (@ecedagistansay)

‘KONU ANLAŞILMAMIŞ’

Dedikodu programı yapan 3 evlilik, sayısız ilişki yaşamış ama hala ‘Kadın bunu kabul etmek zorunda kalmıştır’ diyen tiplerden kurduğumuz bu beklentisiz sevgi ilişkisini anlamalarını beklemiyoruz. Konu hiç anlaşılmamış. Anlamaya mesaisi yok kimsenin ama gevezeliğe var. Ben 17 yaşından beri yurt dışı, yurt içi kendi düzeninde tek başına yaşayan biriyim.

Evlenmek de hiçbir zaman ana hedefim olmadı, keza 43 yaşında evlendim. Benim amacım her zaman kendi huzur ve mutluluk formülümü bulmak oldu. Bizim ‘2’ evimiz var doğru ama bu ayrı yaşamlar sürmek değil. Kimse birbirinin üstüne çökmedi bizim ilişkimizde sadece ama biz her günümüzü gecemizi çoğunlukla iki ev arasında geçiriyoruz. Ve doğrudur ki; sırt çantamızla gidip, geliyoruz… Bu zahmetli mi? Evet bazen ama değer mi? Hem de nasıl…

Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar ama bilsinler ki; bu hayat bize çok yakışıyor. Bu arada burcum ‘koç…’

Fazıl Say: 2 Ev Demek, Günde 2 Kere Sevişiyoruz Demek

FAZIL SAY’DAN AÇIKLAMA

Fazıl Say da evlilikleriyle ilgili gelen eleştirilere sosyal medyada yanıt verdi.

Ünlü piyanist, “2 ev var demek günde 2 kere sevişiyoruz demek. Bir o evde bir bu evde. Adamların 10’a kadar sayamadığını kabullenmiştik de bunlar 2’ye kadar sayamıyorlar” dedi.

Fazıl Say: 2 Ev Demek, Günde 2 Kere Sevişiyoruz Demek

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.