Fatih’te Siyanürle İntihar Eden Kardeşlerin Komşusu Konuştu

Fatih'te siyanür ile intihar eden kardeşlerin alışveriş yaptığı bakkal konuştu. Bakkal kardeşlerin maddi sıkıntı çektiklerini söyledi.

Fatih’te ‘Dikkat siyanür var’ yazılı not olan bir evde 4 kardeş olan Cüneyt, Oya, Kamuran ve Yaşar Yetişkin’in cansız bedenleri bulundu. Yaşanan bu olaydan sonra kardeşlerin alışveriş yaptığı bakkal muhabirlere konuştu.


“15 SENEDİR TANIYORUM”

Kardeşlerin alışveriş yaptığı bakkal Yusuf Deniz, en son Cumartesi günü müzik öğretmeni olan Oya Yetişkin’in kendisinden alışveriş yaptığını söyledi ve “Ben 15 senedir tanıyorum onları. En son Cumartesi günü akşam üzeri saat 17:00 gibi alışveriş yaptı tokalaştık gitti. Salı günü de ses çıkmayınca onun okuldan bir arkadaşı geldi, ‘Bunların telefonu kapalı’ dedi. Hemen 155 polis imdat hattını aradık. Polis arkadaşlar geldi çilingir ile binaya girdik, kapıya yazı asmışlar. Sonra emniyet yetkililerinin hepsi geldi buraya.” dedi.

“4 KARDEŞ DE AYNI EVDE YAŞIYORDU”

Deniz, 4 kardeşin de aynı evde yaşadığını ve hepsinin bekar olduğunu söyleyerek, ” Yalnız sıkıntıları, maddi sıkıntıları vardı. Başka kimseleri yoktu. Kardeşlerden biri müzik öğretmeniydi, diğeri kuryelik yapıyordu, diğerleri de evde oturuyorlardı. En son Cumartesi alışveriş yapmaya geldiğinde bana ‘Maaşıma haciz koydular’ dedi.” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı