adplus-dvertising

Fatih’te köpeğe eziyet eden kişiye linç girişimi

İstanbul Fatih’te psikolojik problemleri olduğu ileri sürülen bir kişi, sokak köpeğinin ensesinden tutarak otomobillerin hızla geçtiği caddeye atmaya çalıştı. Olayı gören bir grup genç, köpeğe şiddet uygulayan zanlıyı tekme ve tokat darbeleriyle dövdü. O anlar kameralara yansıdı.
Takip et
Fatih’te köpeğe eziyet eden kişiye linç girişimi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, 8 Haziran günü Fatih Millet Caddesi’nde saat 17.00 sıralarında yaşandı. İddialara göre, sokak köpeği kaldırımda yürüyen bir kişinin peşinden yürümeye başladı. Psikolojik problemleri olduğu ileri sürülen şüpheli kişi, köpeğin ensesinden tutarak otomobillerin seyir halinde olduğu caddeye doğru sürükledi.

Fatih’te köpeğe eziyet eden kişiye linç girişimi

Zanlının elinden kurtulan sokak köpeği, kaldırıma doğru kaçtı. Köpeği tekrar ensesinden yakalayan şüpheli, caddeye doğru sürüklemeye başladı. İkinci seferde de kurtulan sokak köpeği, zanlıdan kaçmaya başardı.

Meydana Gelen olayı gören çevredeki vatandaşlar, köpeğin peşinden gitmeye devam eden zanlıya tepki gösterdi. O sırada cadde üstünde bulunan bir grup genç, sokak köpeğine şiddet gösteren zanlıyı tekme ve tokat darbeleriyle dövdü. Gençler, köpeği muhafaza altına alırken psikolojik problemleri olduğu düşünülen şüpheli olay yerinden uzaklaştı.

O anlar kamerada

Yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansırken vatandaşlar tarafından da cep telefonuyla kaydedildi. Görüntülerde, sokak köpeği şüpheli kişinin arkasından yürüyor. Köpeğin ensesinden yakalayan şüpheli, caddeye atmaya çalışıyor. Zanlının ikinci denemesinde de kurtulan sokak köpeği, kaçmaya başlıyor. Ardından caddede bulunan bir grup genç zanlıyı dövüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.