Fatih’te İntihar Eden 4 Kardeş Kimsesizler Mezarlığına Gömülecek

İstanbul Fatih'te siyanürle intihar ettikleri düşünüle 4 kardeşin cenazesini kimse almadı. Kardeşler kimsesizler mezarlığına defnedilecek.
Fatih’te İntihar Eden 4 Kardeş Kimsesizler Mezarlığına Gömülecek
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

İstanbul Fatih’te ihbar ardından polis birimlerinin gittiği ve kapısında “Dikkat siyanür var, polisi arayın, içeri girmeyin.” yazısı ile karşılaştığı dairede ölü olarak bulunan 4 kardeşin cansız bedenleri, Adli Tıp Kurumu’nda inceleniyor.

Cesetler üstündeki ilk incelemede, siyanürle zehirlenme bulguları belirlendiği bildirildi.

KİMSESİZLER MEZARLIĞI’NA DEFNEDİLECEKLER

Öte yandan, 4 kardeşin cesetlerini almak için akrabalarından kimse başvuru gerçekleştirmedi. Akrabaları tarafından alınmaması halinde cenazeler, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kimsesizler mezarlığında toprağa verilecek.

DIŞARIDAN MÜDAHALE YOK

Uzmanları gerçekleştirdiği ilk incelemede, cesetlerin olduğu eve dışarıdan bir müdahale olmadığı tespit edildi. Ölümlerin aynı anda mı yoksa farklı zamanlarda mı olduğunun Ali Tıp Kurumunun düzenleyeceği kesin rapor neticesinde tespit edileceği bildirildi.

Öte taraftan polis birimleri, yetişkin kardeşlerin komşularının ifadelerini aldı. Satışı yasak olan siyanürün nasıl bulunduğu ile alakalı inceleme devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
.
7 Kasım 2019, 17:00 tarihinde yazildi

ALLAH RAHMET EYLESİN.

  • Cevapla
  • 0