Fatih’te 9 Aylık Hamile Ve Ermeni Torbacı Tutuklandı

Fatih'te nakotik ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 42 kg uyuşturucu ele geçirildi. 9 aylık hamile Ermeni torbacı tutuklandı.

İstanbul Fatih’te narkotimler tarafından özel harekat polislerinin desteğiyle birçok adrese uyuşturucu operasyonu düzenlendi.

Gerçekleştirilen operasyonda 40 kilogram uyuşturucu yakalanırken, aralarında 9 aylık hamile bir kadının da olduğu 7 kişi gözaltına alındı. İstanbul’da İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın yürüttüğü “Güven İstanbul” projesi kapsamında kalabalık semtlerde operasyon düzenlendi. Narkotimler, Fatih’te çok sayıda adreste uyuşturucu madde depolandığı ve “torbacı” diye tabir edilen sokak satıcılarının uyuşturucu sattığı bilgisine ulaştı. Uzun süren takip sürecinin ardından narkotimler operasyon için düğmeye bastı.

FATİH’TE 9 AYLIK HAMİLE TORBACI YAKALANDI

Adreslerde arama yapan narkotimler, çok sayıda çeşitli uyuşturucu madde, ruhsatsız tabanca ve çok sayıda fişek ile hassas terazi, bir odada bazanın altında depolanmış yaklaşık 40 kilogram skunk ele geçirdi. Uyuşturucu maddelere ve bulunan malzemelere el konulurken, Mehmet Ali O, İsmail K, Şehmus T, Mehmet T, Ermenistan uyruklu Nazirakhon K.P. ve Hasmik H.P gözaltına alındı. Narkotimler, Molla Gürani Mahallesi’nde bir eve operasyon düzenledi. Ekipler, uyuşturucu satıcısı olduğu tespit edilen 9 aylık hamile Doğu Türkistan uyruklu Nergiza A.’yı (25) gözaltına aldı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı