adplus-dvertising

Fatih’te 6 hırsız tekel bayiden çakmak ve içki çaldı

Fatih’te 1’i kadın 6 kişilik hırsız grubu bir tekel bayiden çakmak ve içki çaldı. O anlar tekel bayinin güvenlik kamerasına yansırken, dükkan sahibi Özgür Nafile, bu dükkanda dördüncü kez hırsızlık meydana geldiğini söyleyerek yetkililere çağrıda bulundu.
Takip et
Fatih’te 6 hırsız tekel bayiden çakmak ve içki çaldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, 6 Nisan Cuma sabah saatlerinde Fatih Şehremini Mahallesi, Şehremini Caddesi üstünde bulunan bir tekel bayide meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, tekel bayiye giren 6 kişilik hırsız grubu kasada duran dükkan sahibinin kayınvalidesini oyalayarak çakmak ve içki çaldı. Daha sonra dükkana gelen içki ve çakmakların çalındığını fark eden dükkan sahibi Özgür Nafile şikayetçi oldu. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde ise, 6 kişilik grup mensuplarından biri olan kadının, kasadaki yaşlı kadını sigara alma bahanesi ile oyaladığı, o sırada arkadaşlarından birinin bira şişesini önüne saklayıp, diğerinin de çakmağı aldığı görülüyor. Özgür Nafile, hırsızların yakalanmasını istiyor.

Devamlı oluyor”

Bu aralar devamlı hırsızlık olaylarının arttığını belirten Özgür Nafile, “O esnada kayınvalidem vardı, biraz kalabalık bir grup geliyor. Kalabalık grup başka şeyler ile meşgul ederken kayınvalidemi, arkadan yerden biraları çalıyorlar, çakmak çalıyorlar. Devamlı oluyor bu aralar çok çoğaldı zaten. Dördüncü oldu, polise versen de bir şey olmuyor. Polise net görüntü veriyorsun ona karşın hiçbir şey yapamıyor” şeklinde konuştu.

Çünkü caydırıcı bir ceza yok”

Caydırıcı cezaların olmadığını belirten Nafile, “Hırsızları yakalayamadıklarını söylüyorlar yalnızca. Suratları belli olduğu halde. Bu yıl içinde dördüncüsü oldu. Bu hırsızlara büyük ceza versinler. Çünkü caydırıcı bir ceza yok. Hırsızları bulamadık diyorlar. Ya bir insanın yüzü belli zaten. Daha ne kadar net olabilir ki?” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.