Fatih Ürek Ateş Püskürüyor! Demet’i Görsem Selam Vermem!

Merve Özbey’in düğüne katılan Fatih Ürek ve Demet Akalın arasındaki gerginliğin devam ettiği katılanlar narasında dikkatten kaçmadı. Hira’ya beddua ettiği hakkında çıkan dedikodulara sinirlenen Fatih Ürek böyle bir şey olamaz dedi

Aralarında gerginlik her geçen gün artan Fatih Ürek ve Demet Akalın, birbirlerinin isimleri geçince bile sinirlenecek hale geldiler.

Kısa bir süre önce Demet Akalın’ın yaptığı zehir zemberek açıklamalarla gündeme gelen Fatih Ürek, Akalın tarafından kendisine yapılan suçlamalara yanıt verdi. Güzellik merkezinin açılış davetinde boy gösteren Ürek, geçtiğimiz günlerde yaşadığı Demet Akalın’la olan polemiğinden rahatsız olduğunu ve bu konu hakkında fazla konuşmak istemediğini söyledi. Ürek sorulan sorular karşısında gazetecilere “Asla konuşmam, onun ne dediği beni ilgilendirmiyor. Konuşmuyorum ve polemiğe girmek istemiyorum. Ben onu kardeş olarak uyardım. Belli ki onu biri doldurmuş” sözleriyle dile getirdi. Gazetecilerin tekrar barışır mısınız? bir araya gelir misiniz? sorusuna ise; “Kimseyle bir araya gelmek istemiyorum” diyerek noktayı koydu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı