Fatih Tezcan’dan siber cihad çağrısı!

İsrail'in Mescid-i Aksa saldırısı ardından sosyal medya üzerinde de eyleme başladığını iddia eden Fatih Tecan, Gazze'de yaşanan şiddet görüntülerinin Twitter üzerinden kaldırıldığını iddia etti.
Takip et
Fatih Tezcan’dan siber cihad çağrısı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İnsanların öldüğünü ancak nasıl öldüğünü dahi duyuramadıklarını belirten Tezcan, duruma isyan etti. İddialar sadece Twitter ile de kısıtlı kalmadı. Dünya üzerindeki bir çok platformun ve sosyal medya ağının İsrail kontrolü altında olduğunu söyleyen Fatih Tezcan saldırının sadece Gazze’de olmadığını söyleyerek internet üzerinde de sürdüğünü belirtti..

Siber Cihad çağrısında bulunan Tezcan’ın paylaşımı kısa süre içerisinde yüzlerce retweet alırken çağrıyla birlikte birde yaşanan şiddet olaylarını gözler önüne seren video yayınlandı.

FATİH TEZCAN;

Twitter dahil, dünyadaki tüm sosyal medya mecraları İsrail’in kontrolünde. Öyle ki, İsrail’in masum sivilleri nasıl topluca öldürdüğünü gösteren videoları bile yayınlayamıyoruz. Öldürülüyoruz ama “böyle öldürülüyoruz” dememiz bile yasak! Tüm Zalimlere karşı Siber Cihad farz oldu!

Tezcan paylaşımına bir kaç dakika sonra “Twitter’ın yönetimi İsrail dostu. bu videoyu yasaklamama ihtimalleri yok. şimşek hızıyla paylaşır mısınız izlenebildiği kadar izlensin!” notunu da eklemeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.