Fatih Tezcan Atatürk’e Hakaret Etmeye 10 Kasım’da da Devam Etti

Kimi kesimlerce gazeteci olduğu iddia edilen Fatih Tezcan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret etmeye devam ediyor.

Atatürk düşmanı Fatih Tezcan, yine Ulu Önder’e hakaret etti. Bazı kesimler tarafından gazeteci olarak kabul edilen Fatih Tezcan, Atütürk’ün 81. ölüm yıldönümünde de mide bulandırmaya devam etti. 10 Kasım gününe erken başlayan Fatih Tezcan, 80 milyon vatandaşın 9’u 5 geçe siren sesleriyle birlikte hazır ola geçmesini kaldıramayıp, hakaretler etti.

ATATÜRK’E HAKARET

Fatih Tezcan 10 Kasım günü Atatürk için şu hakaretleri kullandı:

“Kardeşlerim! Biz Millet’e Türk-İslâm Düşmanları’nın ‘M.Kemal Projesi’ni anlatmanın derdindeyiz. Ateist Diktatör M.Kemal’i anmak (?!) şöyle dursun, daima ifşa ederiz. Ama biz Kemalist değiliz, TAHRİK VE HAKARET ETMEYİZ! Sâkin. Davaya zarar vermemek için, #10Kasım ‘da daha sâkin.”

Bir Twitter kullancısı ise Fatih Tezcan’a, “Bak ya atasına saygı duruşunda bulunmak için sabah sabah kalkmış bravo fatih” şeklinde göndermede bulununca Fatih Tezcan, “Hayır, biz atalarımıza değil Allaha saygı duruşunda bulunuruz. Müslümanların Peygamberin kabrinin başında bile saygı duruşunda bulunmaları haramdır çünkü biz kullara değil Allah’a iman ederiz. Müşriklerse kendilerine İlah edindiklerine saygı duruşu yaparlar. Biz onlardan biriyiz.” ifadelerini kullandı.

Fatih Tezcan FETÖ’ye yakınlığıyla tanınıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı