Fatih Terim’in kızıyla Şansal Büyüka’nın oğlu birbirine girdi!

Galatasaray’ın Altay’la 2-2 berabere kaldığı karşılaşma sonrasında usta basın mensubu Şansal Büyüka’nın oğlu Hazar Büyüka, “15 maç 23 puan hakemle falan açıklanamaz. Çok kaçıyoruz ve kötü oynuyoruz” şeklinde bir yorum yaptı. Bu sözler karşısında sessizliğini bozan Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin, Büyüka’ya “Ya Hazarcım konuşmak için konuşmasan mı acaba? Allah aşkına sen yapma. Bu maçtan bunu mu çıkardık yani? Bu mu konuşulması gereken?” diyerek tepki gösterdi.
Takip et
Fatih Terim’in kızıyla Şansal Büyüka’nın oğlu birbirine girdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Lig’in 15. haftasında Galatasaray, sahasında Altay’la 2-2 berabere kaldı. Karşılaşmanın sonrasında usta basın mensubu Şansal Büyüka’nın oğlu Hazar Büyüka’yla, Fatih Terim‘in kızı Merve Terim Çetin sosyal medyada birbirine girdi.

“ALLAH AŞKINA SEN YAPMA”

Hazar Büyüka’nın, “15 maç 23 puan hakemle falan açıklanamaz. Çok kaçıyoruz ve kötü oynuyoruz” paylaşımı karşısında kayıtsız kalamayan Merve Terim, Büyüka’ya “Ya Hazarcım konuşmak için konuşmasan mı acaba? Allah aşkına sen yapma. Bu maçtan bunu mu çıkardık yani? Bu mu konuşulması gereken?” yanıtını verdi. Merve Terim Çetin’in paylaşımına sarı-kırmızılı taraftarlardan binlerce beğeni geldi.

Fatih Terim’in kızıyla Şansal Büyüka’nın oğlu birbirine girdi!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.