Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den derbi sonrası olay paylaşımlar: Sicili bozuk!

Galatasaray'ın 20 yıl sonra Kadıköy'de gelen Fenerbahçe galibiyetinin ardından Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den olay paylaşımlar geldi.  Sicili bozuk olayı nedir, neden böyle yazdı haberimizde...
Takip et
Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den derbi sonrası olay paylaşımlar: Sicili bozuk!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in kızı Merve Terim, Ali Koç'un aylar önce tecrübeli teknik adam için 'Sicili bozuk' açıklamasına yaptığı paylaşımla göndermede bulundu.

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den derbi sonrası olay paylaşımlar: Sicili bozuk!
Kadıköy'de 21 yıl sonra gelenek değişti. 1999'dan beri rakibini deplasmanda yenemeyen Galatasaray şeytanın bacağını kırdı ve maçtan 3-1 galip ayrıldı. Fenerbahçe, Kruse'un golüyle öne geçmesine karşın; Sarı Kırmızılılar Ryan Donk, Falcao ve Onyekuru'nun golleriyle sonuca gitti.

''Sicilin parayla, nüfusla, reklamla doldurulamadığı yerdeyiz''

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ''Sicilin parayla, nüfusla, reklamla doldurulamadığı yerdeyiz'' ifadelerini kullanarak Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'a göndermede bulundu.

Ali Koç ne demişti?

Hatırlanacağı gibi Ali Koç, aylar yönce Fatih Terim'i hede alarak yaptığı açıklamada “Futbolculuk ve hocalık döneminde onun kadar ceza alan birisi yok. Sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir” ifadelerini kullanmıştı.
Fatih Terim: Değerse, cevabını veririz
Fatih Terim ise Ali Koç'a verdiği yanıtla "Vallahi Avrupa'nın en büyük futbol organizasyonunda, burada olmayanlarla ilgili konuşmayalım isterseniz. Sicilin, micilin, nüfusla, reklamla doldurulamadığı yerdeyiz çünkü. Kimin ne dediğine dönünce bakacağız, değerse, cevabını veririz." demişti.

Merve Terim Çetin'den Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sonrası olay paylaşımlar

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den derbi sonrası olay paylaşımlar: Sicili bozuk! Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den derbi sonrası olay paylaşımlar: Sicili bozuk! Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den derbi sonrası olay paylaşımlar: Sicili bozuk! Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den derbi sonrası olay paylaşımlar: Sicili bozuk! Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den derbi sonrası olay paylaşımlar: Sicili bozuk! Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin'den derbi sonrası olay paylaşımlar: Sicili bozuk!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.