Fatih Terim’e destek videoları kızı Merve Terim’i çok duygulandırdı

Corona virüsü testi pozitif çıkan Fatih Terim'e destek için sosyal medyada paylaşılan bir video, büyük ilgi çekti. Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, çok beğendiğini belirttiği videoyu babasına gönderdiğini duyurdu. Elini kalbine koy biz oradayız cümlesi herkesin yüreğinin titretti.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in, corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıklamasının ardından spor camiası ve ünlülerden destek yağdı. Tecrübeli teknik adama bir başka destek de sosyal medya kullanıcılarından geldi.


Birçok futbolseverin Fatih Terim’e destek verdiği görüntüleri birleştiren bir video hazırlayan sevenleri  #EliniKalbineKoy etiketi ile paylaştı. Birçok sosyal medya kullanıcısı, Fatih Terim’e destek olmak için videoda yer aldı. Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin de hazırlanan videoyu babasına gönderdi.

Merve Terim Çetin, yaptığı paylaşımda “Çok güzel olmuş ellerinize sağlık… Şimdi gönderdim arkasına da kendi videomu ekleyerek. ‘Senin evlatların yalnız bizler değiliz babam, elini kalbine koy biz oradayız’ yazdım” ifadelerini kullandı.


Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı