Fatih Terim’den Mostafa Mohamed’e geri dönersin tehdidi!

Mısır basını Galatasaray’ın yıldız golcüsü Mostafa Mohamed için “Galatasaray’la yaptığı olağanüstü başlangıçtan sonra Mısırlı forvet bu defa düşüş yaşıyor ve hocası ona ‘Bu Şekilde devam edersen Zamalek’e dönersin’ diyerek tehditte bulunuyor” şeklinde konuştu.
Takip et
Fatih Terim’den Mostafa Mohamed’e geri dönersin tehdidi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray’da bekleneni veremeyen ve yedek bekleyen Mostafa Mohamed hakkında Mısır basınında enteresan haber ve yorumlar yer alıyor.

Elbalad.news’ta yer verilen bir haberde de Mustafa’nın Zamalek’teki olağanüstü performansından ve Galatasaray’daki müthiş başlangıcından eser kalmadığı söylendi. Mostafa Mohamed’deki bu düşüşün karşısında teknik direktör Fatih Terim’in de oyuncuyu, “Bu Şekilde devam edersen, Zamalek’e dönersin” diyerek tehdit ettiği iddia edildi.

Fatih Terim’den Mostafa Mohamed’e geri dönersin tehdidi!

MİLLİ TAKIM’DA 1 GOLÜ VAR

Yıldız oyuncunun Avrupa’da oynamayı hayal ettiği, Saint-Etienne’nin kapısından döndükten sonra aynı şeyi bir defa daha Bordeaux konusunda yaşadığı hatırlatılan haberde, “Mostafa Mohamed Galatasaray’da yedek kulübesine hapsedildi ve formsuz. Mısır Milli Takımı’nda da bu sezon tek bir gol atabildi. Terim’in ona yönelik uyarı ve eleştirilerinin ne netice vereceğini zaman gösterecek” ifadesine yer verildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.