Fatih Terim’den Ali Koç’a Jet Hızında Cevap!

Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kalan Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim, açıklamalarda bulundu.

UEFA Şampiyonlar Ligi A gubu ilk maçında Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kalan Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim, maçın ardından açıklamalarda bulundu. Maç ve gündem hakkında konuşan Fatih Terim’den, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a cevap gecikmedi. Maçın hikayesinin faklı olduğunu vurgulayan Terim, “Brugge, çok kaliteli bir takım gibi görünmüyor ama çok tehlikeli bir takım. Kendi evinde de seyircisi ile etkili. Gol yemediğimiz için memnunum ama atamadığımız için üzgünüm. Kaybedebilirdik de kazanabilirdik de. Öne geçseydik oyun daha değişik oynanabilirdi. Ama Luyindama ve Marcao’yu da sayarsak Galatasaray forması ile 7 yeni oyuncunun bir arada oynadığı maç oldu. Gelecek günler ve maçlar bizim lehimize olacaktır. 60’dan sonra fiziksel olarak oyunda kalıp oyunu domine etmemiz sevindirici. Deplasmanda yenmek için uğraştık ama yenilmediğimiz için avantajlı şekilde evimize dönüyoruz” ifadelerine yer verdi.

BURADA OLMAYANLARLA İLGİLİ KONUŞMAYALIM

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kendisiyle ilgili söylediği sözlere Fatih Terim, “Maçtan önce öğrendim, hedef buysa. Avrupa’nın en büyük futbol organizasyonunda burada olmayanlarla ilgili konuşmayalım. Sicilin, parayla, nüfusla reklamla doldurulamadığı bir yerdeyiz. Kimin ne dediğine dönünce bakacağız, değerse cevabını vereceğiz. Şimdiye kadar kim aldıysa, yine cevabını veririz. Başka bir yerdeyiz, burada kalalım. Gerekirse cevap vereceğiz hiç kimse merak etmesin” ifadeleriyle cevap verdi.

FATİH TERİM’DEN BAŞARI DİLEĞİ

UEFA Şampiyonlar Ligi A gubu ilk maçında Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kalan Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim, maçın ardından açıklamalarda bulundu. Fatih Terim, “Çok yerde oynadık, çok insan gördük ve görmeye devam ediyoruz. Tanınmak, saygı görmek güzel bir şey. Brugge’yi biz de güzel şekilde ağırlayacağız, güzel güzel oynayacağız. Bu arada Avrupa’da mücadele edecek Başakşehir, Beşiktaş ve Trabzonspor’a başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı