adplus-dvertising

Fatih Terim, Didier Drogba’yı Bodrum’daki evinde ağırladı

Fatih Terim, dünyaca ünlü futbolcu Didier Drogba’yı Bodrum’daki evinde ağırladı. 2013 yılında yarım sezon beraber çalıştığı futbolcu için sosyal medyadan bir mesaj paylaşan deneyimli hoca, “Ziyaretin, nezaketin ve tevazun için teşekkür ederim evlat.” ifadelerini kullandı.
Takip et
Fatih Terim, Didier Drogba’yı Bodrum’daki evinde ağırladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fatih Terim ile Didier Drogba yıllar sonra bir araya geldi. Dünyaca ünlü golcüyü Bodrum’daki evinde ağırlayan deneyimli hoca sosyal medyadan bir de paylaşım yaptı.

“DROGBA’YI BODRUM’DA AĞIRLAMAKTAN BÜYÜK KEYİF ALDIM”

Drogba’yı evinde ağırladığı anları paylaşan Fatih Terim, “Futbolda iz bırakan bir kariyer için çokça kupa kazanıp, başarılar elde etmeniz çoğu zaman size istediğinizi verebilir. Ancak geride bıraktığınız kariyerinize baktığınızda, sahip olduğunuz anılar ve hayatınızda yer eden insanlardan mutluluk duyuyorsanız, daha büyük bir şey başarmışsınız demektir. Bugün, bir futbol ikonu olan ve milyonlarca insan için bir futbolcudan fazlasını ifade eden eski oyuncum Didier Drogba’yı Bodrum’da ağırlamaktan büyük keyif aldım. Ziyaretin, nezaketin ve tevazun için teşekkür ederim evlat..” ifadelerini kullandı..

Fatih Terim, Didier Drogba’yı Bodrum’daki evinde ağırladı Fatih Terim, Didier Drogba’yı Bodrum’daki evinde ağırladıFatih Terim, Didier Drogba’yı Bodrum’daki evinde ağırladı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.