Fatih Terim Belhanda’ya Güveniyor

Süper Lig’in 7 haftalık periyotunda sergilenen futboldan mumnun olmayan Fatih Terim Belhanda ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.

Süper Lig’de Galatasaray’ın sergilediği kötü futbolun dışında sahada yürümesiyle çok eleştirilen Belhanda’ya Fatih Terim sahip çıktı. Florya’da yapılan antrenmanda Belhanda ile özel bir görüşme yapan Terim, “Sana güveniyorum. Benim 10 numaram sensin. Milli arada toparlanmanı ve bu takımı ayağa kaldırmanı bekliyorum”dedi.  Fatih Terim, iyi performanslarıyla dikkat çeken Seri ve Nzonzi’ye de destek verdi. Gençlerbirliği maçının ardından sert açıklamalar yapan Fatih Terim’in birçok yıldızı kulübeye göndermesi bekleniyor. Fatih Terim, çok güvendiğini söylediği Belhanda’ya, “Sana güveniyorum. Benim 10 numaram sensin” diyen Terim, “Ama senden daha fazlasını bekliyorum. Daha fazla sorumluluk almalısın. Zor zamanlarda fedakârlık yaptın. Bunun için sana teşekkür ediyorum. Ama performansından memnun değilim. Daha iyisini yapabileceğini biliyorum. Milli arada toparlanmanı ve bu takımı ayağa kaldırmanı bekliyorum” ifadelerini kullandı.

ORTA SAHA 3’LÜSÜ BELLİ

Fatih Terim’in çok güvendiği isimler arasında yer alan Belhanda’nın yanı sıra Seri ve Nzonzi’yle de görüşme yapacağı belirtildi. Fatih Terim, bir aksilik çıkmazsa merkezde Nzonzi, Seri ve Belhanda üçlüsünü kullanması bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı