adplus-dvertising

Fatih Terim belgeseli yoğun ilgi gördü!

Hem Türk futbolunun hem de Galatasaray’ın efsane ismi Fatih Terim’in belgeseli Netflix üzerinden sevenleriyle bulutu. Netflix platformunda meraklısıyla buluşan Fatih Terim belgeselinin, izleyicinin yoğun ilgisiyle karşılaşması sitenin yavalamasına neden oldu.
Takip et
Fatih Terim belgeseli yoğun ilgi gördü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray’ın ‘İmparator’ lakaplı efsane ismi Fatih Terim’in belgeselinin çıkmasına artık saatler kaldı. Galatasaraylı taraftarlar tarafından; Terim belgeseli ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Terim belgeseli nasıl izlenir? Terim belgeseli ücretsiz izlenir mi? soruları soruluyor.

Fatih Terim belgeseli yoğun ilgi gördü!

İşte Terim belgeseliyle ilgili tüm ayrıntılar…

FATİH TERİM BELGESELİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fatih Terim belgeseli yoğun ilgi gördü!

Galatasaraylı taraftarların uzun süredir beklediği Fatih Terim’in belgeseli 15 Eylül’de yayına girdi.

FATİH TERİM BELGESELİNİN KONUSU NE?

Fatih Terim belgeseli yoğun ilgi gördü!

Fatih Terim belgeselinin konusu herkes tarafından merak ediliyor. Fatih Terim belgeselinin konusu hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Futbolcu, kaptan, hoca, baba, dede, imparator… Uzun yıllara yayılan, tarihe damga vurmuş başarılara sahne olan kariyeriyle farklı nesillerin hatıralarında yer edinen Fatih Terim, Netflix’in Terim belgeselinde bilinmeyenleriyle anlatılıyor. 1996-2022 yıllarına odaklanan belgesel, hepimizin çok iyi bildiği başarıları bu defa Fatih Terim’in ağzından aktarıyor”

TERİM BELGESELİ KAÇ BÖLÜM?

Fatih Terim belgeseli yoğun ilgi gördü!

Fatih Terim belgeseli 4 bölümden oluşuyor. Terim belgeselinin ilk bölümü izleyici ile ekranlarda.

NETFLİX ÇÖKTÜ

Aylardır İmparator olarak adlandırdıklaro efsane Teknik Direktör Fatih Terim, belgeseliyle Türkiye’yi salladı. Saatler önce yayına giren belgesel, yoğun ilgi sebebiyle Netflix sitesinin çökmesine neden oldu. Kaynak: Fatih Terim’in belgeselinden oluşan yoğunluktan dolayı Netflix çöktü!

Fatih Terim belgeseli yoğun ilgi gördü!

FATİH TERİM BELGESEL İÇİN NE DEDİ?

Fulya Terim ile izlediğini söyleyen Terim, “Ben çekimler sırasında dönem dönem yaşadıklarımı anlatıyorum. Adana, İstanbul, Ankara, İzmir derken Floransa, Milano, tekrar İstanbul… Anlatıyorum ama hatırladıkça başa dönüyoruz veya başka konuya geçiyoruz. Ben ne anlattığımı çok iyi hatırlıyorum tabii ama başkaları ne dedi, ne anlattı, bilmiyorum. Bir veya iki kişinin eş zamanlı çekimi yapılmış. Sadece onların birer yorumu geldi bana soru olarak.

Fatih Terim belgeseli yoğun ilgi gördü!

Onun dışında hiçbir şey bilmiyorum. İnanır mısınız, uzunca bir süre kimler konuştu, onu da bilmiyordum. Neyse, dediler ki, hocam ilk iki bölüm bitti, gelin. Eşim Fulya ile izledik ve gözyaşlarımızı tutamadığımız anlar oldu. Hiç kolay değil. İnsan o an kendine yabancılaşıyor. Yani izlediğin kendi hayatın ama görüntüler, müzik, konuşmalar… Bir süre sonra son iki bölümü izledik. Bu sefer kızlarım vardı yanımda. Baktım onların da gözler doluyor. “Elinize sağlık” dedik ve çıktık. Şu an bile çok heyecanlıyım. İleride torunlarımın, “bu bizim dedemiz” diye anlatmak yerine izletecekleri bir iş olmuş. Bu duygu beni çok mutlu ediyor.” açıklamasında bulundu. Kaynak: Fatih Terim’in belgeselinden oluşan yoğunluktan dolayı Netflix çöktü!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.