adplus-dvertising

Fatih-Taksim otobüsünde yaşanan ilginç anlar kameraya yansıdı

İstanbul’da otobüste bir kadının yer verdiği yaşlı adam, ayağa kalkan çocuğun pantolonuna çarpması neticesi ortalığı birbirine kattı. Yaşlı adamın hakaret ederek annesi ve çocuğuna yaşattığı korku dolu anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
Takip et
Fatih-Taksim otobüsünde yaşanan ilginç anlar kameraya yansıdı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün akşam saatlerinde Fatih-Taksim seferini yapan otobüste meydana geldi. İddiaya göre, bir kadın çocuğuyla beraber karşılıklı koltuklara oturarak seyahat etmeye başladı. Bir durakta yaşlı bir adam otobüse binince kadın iyilik olsun diyerek karşısında oturan oğlunu kucağına alarak yaşlı adama yer verdi.

Küçük çocuk koltuktan kalktığı sırada yaşlı adamın beyaz pantolonuna ayağı çarpınca yaşlı adam ortalığı birbirine kattı. Neye uğradığını şaşıran anne ilk olarak çocuğunu alarak uzaklaştırmaya çalıştı, daha sonra da hakaret ederek bağıran yaşlı adama karşılık verdi.

Bu sırada yaşlı adam elindeki ile vurmaya çalışınca kadınla adam arasında münakaşa meydana geldi. Otobüste bulunanlar ise yaşlı adama tepki gösterdi. Bir süre sonra otobüstekiler kadın ve çocuğunu alarak otobüsün arka kısmına götürüp koltuğa oturttu.

Korkan küçük çocuğa otobüstekiler su verdi

Otobüstekilerin yer vermesi ile arkada başka bir koltuğa oturan küçük çocuk, yaşadığı korku dolu anlar sebebiyle ağladı. Bu sırada otobüste bulunan bir kadın küçük çocuğa su vererek onu sakinleştirdi. Anne ise yaşadığı o dakikaları, “Yer verdim, çocuğun ayağı pantolonuna değmiş, bu nedenden çocuğuma vurdu. Çocuğum çok korktu, ben de çok korktum” diye anlattı. Meydana Gelen o dakikalar ise cep telefonu kamerasına an be an yansıdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.