adplus-dvertising

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Karıştı!

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde sabah saatlerinde kovalamaca ve kaza yaşandı. Şüpheliler gözaltına alınırken, trafik durdu. Olayın sonlanmasının ardından trafik eski seyrine geri döndü.
Takip et
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Karıştı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sabah saatlerinde polisin dur ihtarına uymayan bir araç, polis ekiplerinden kaçarak uzaklaşmaya başladı. Polis ekiplerinin anonsuyla harekete geçen ekipler, şüpheli aracı takip etmeye başladı. Araçta 4 kişi olduğu tespit edildikten sonra kontrollü takibe başlayan polis ekipleri şüphelileri, Fatih Sultan  Mehmet Köprüsü’ne kadar takip etti.

KAZA YAPAN ŞÜPHELİ ARAÇ TRAFİĞİ DE KİLİTLEDİ

Fatih sultan Mehmet Köprüsü üzerinde devam eden kovalamacadan kaçamayan ve köprü üzerinde kaza yapan araç, trafiğin kilitlenmesin eve yüzlerce insanın iş saatinde işine geç kalmasına neden oldu. Polis ekiplerinin kaza yapan şüpheli araca yaklaşması sonrasında teslim olmak zorunda kalan şüpheliler gözaltına alındı.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Karıştı!

Şüphelilerin hırsızlık yaptıkları gerekçesiyle kaçtığı düşünülürken sorgularının devam ettiği öğrenildi. Köprü üzerinde hareketliliğe ve paniğe sebep olan olay kimsenin yaralanmaması ve can kaybının yaşanmaması sebebiyle ucuz atlatıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.