Fatih Portakal’dan Milli Dayanışma Kampanyası’na eleştiri

FOX TV ana haber bülteni sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 7 aylık maaşını da bağışlayarak halka koronavirüsle mücadele için destek çağrısı yaptığı 'Milli Dayanışma Kampanyası'nı sosyal medya hesabı üzerinden eleştirdi. Portakal daha önceki paylaşımında da İBB'nin yardım kampanyasında gösterilen 150 liralık fiyata dikkat çekerek, "Sizde bu alımları kimler yapıyor" sözleriyle eleştirmişti.

Fatih Portakal sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ‘Milli Dayanışma Kampanyası’nı eleştirerek, “Ulusa sesleniste vatandaşa müracat çıktı. Devletin kasasinda demek yeterli yedek akçe yok! Bir de acı taraf, yurttaşın üretimle sağliğı arasında seçim yapma zorunda bırakilması. Yillar sonra üretmek akla geldi, ne yazık ki böyle bir durumda. Diyecek söz bulamıyorum.” ifadelerini kullandı.

İBB’Yİ DE ELEŞTİRMİŞTİ
Portakal daha önceki paylaşımında da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yardım kampanyasını, “İyi bir sey ama! Listeye baktim, bir de listenin değerine. Bedel pahali geldi. Kendi marketime ve 2 de büyük markete sordurdum. Biri “98 TL, diğer ikisi 120 ve 102 TL” dediler. Listede göremediğim bir şey mi var? Ve sizde bu alımları kimler yapıyor?” sözleriyle eleştirmişti. İBB yetkililerinin ulaştığını,pakette kolonya ve sabun olduğundan fiyatının bu şekilde olduğu söylendiğini belirten Portakal “öyleyse yazsaydınız” diyerek durumu anlattı…

İşte Fatih Portakal’ın o paylaşımları:

Fatih Portakal’dan Milli Dayanışma Kampanyası’na eleştiriFatih Portakal’dan Milli Dayanışma Kampanyası’na eleştiri

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı