Haber.com

Fatih Portakal Oyunu Kime Vereceğini Açıkladı

Ünlü gazeteci Fatih Portakal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu konuk ettiği programında Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hangi adaya oy vereceğini açıkladı.

Türkiye, 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile 28. Dönem Milletvekili Seçimi için gün sayıyor. 14 Mayıs 2023 Pazar günü birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Cumhurbaşkanı adayları YSK tarafından alfabetik sıralamayla Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce, Recep Tayyip Erdoğan ve Sinan Oğan olarak açıklandı. Seçimlere aylar kala 6’lı masada yer alan partilerden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sözcü TV’de Fatih Portakal’ın programına katıldı. Fatih Portakal, Davutoğlu ile olan konuşmalarında oyunun rengini açık bir şekilde belli etmesi dikkat çekti.

“Benim Oyum Net”

Gazeteci Fatih Portakal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu konuk ettiği programda Davutoğlu’na dönerek, “Ben değişim istiyorum. Söylüyorum zaten ben mutlak değişim istiyorum. Size vereceğim. Benim oyum net” diyerek 6’lı masanın adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu’nu desteklediğini net bir şekilde açıkladı.
Yayınlanma 2023-04-01 23:30:15
Güncelleme 6 gün önce
Okunma Sayısı 30
Bir Cevap Yaz

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?