Fatih Özer’i bulana para ödül verilecek!

Arnavutluk’a kaçan Faruk Fatih Özer’in yakalanma sürecinde sivil destek de alınması için kaçtığı ülkede bulanlara 50 bin euro para ödülü verileceği açıklandı.
Takip et
Fatih Özer’i bulana para ödül verilecek!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

THODEX şirketi üstünden çok sayıda kişiyi milyon dolarlarca dolandırıp Arnavutluk’a kaçan Faruk Fatih Özer’in yakalanması çalışmaları sürüyor.

Arnavutluk emniyetinin Thodex para borsası kurucusu Faruk Fatih Özer’i ihbar edene yahut kayda değer bir bilgi verene 50 bin Euro para ödülü vereceği öğrenildi.

FARUK FATİH ÖZER’İ BULANA 50 BİN EURO ÖDÜL

Firari Thodex para borsası kurucusu Faruk Fatih Özer’in arama çalışmaları yeni bir boyut kazandı. Arnavutluk’ta Tiran merkezli yürütülen operasyonlarda Arnavutluk Emniyetinin tüm ihbarları değerlendirdiği, kriptocu Faruk’un yakalanması yönünde mühim bir bilgi verene 50 bin Euro para ödülü vereceği öğrenildi.

Faruk Özer’in Mafya bağlantısına ilişkin yeni bilgiler de gün yüzüne çıktı. Özer’i ülkenin iş dünyasında gıda ürünleri tedarikçisi bir şirket sahibi ailenin himayesinde korunduğu gün yüzüne çıktı.

Turizm ve Gıda ürünleri tedarikçisi bir şirket sahibinin oğluyla beraber hareket ettiği söylendi. Thodex vurgununda Özer’i kaçış sürecinde otele yerleştiren ve otelden alan kişilerin kimlikleri gün yüzüne çıktı. Son yapılan operasyonda Özer’i otele yerleştiren kişinin Altjan Canaj isminde bir Arnavutluk vatandaşı olduğu gün yüzüne çıktı.

ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Bu şüpheli gözaltına alındı. Sabah’ın haberine göre, şüpheli ifadesinde Faruk Özer’in büyük bir dolandırıcı olduğunu öğrendikten sonra arkadaşı Edevaldo Haxhiu ile görüştüğünü daha sonra ise korkup saklandığını belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.