adplus-dvertising

Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel öğrencilerle bir araya geldi

Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel, Topkapı Üniversitesi öğrencileri ile bir araya geldi. Üniversite öğrencilerine tavsiyelerde bulunan Demirel, Fatih Karagümrük’ün gelecek hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu.
Takip et
Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel öğrencilerle bir araya geldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel, Topkapı Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu. Öğrencilerin sorularını cevaplayan Demirel, spor ve yaşamla alakalı öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Demirel, Karagümrük’ün gelecek hedefleriyle alakalı bilgiler de verdi. Demirel, “Her öğrencimizin yarın için mutlaka hedefleri olsun ve bu hedefler doğrultusunda çalışmaya devam etsinler” şeklinde konuştu.

“Fenerbahçe kalesine geçmeyi hep düşünmüştüm”

Volkan Demirel, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Hayatta neyi düşünürseniz neyi planlarsanız onu yaşarsınız. Mutlaka bir hedefiniz olsun ve o hedefinizi başarana kadar çalışmayı kesinlikle bırakmayın. Her zaman yarını iyi düşünün, yarına iyi bakın ve iyi olsun. Ben her zaman Fenerbahçe’de oynamayı düşündüm ve hedefledim, sonunda bunu başardım. Şu anda da bir hedefim var ve bu hedefime ulaşmak için daha fazla çalışacağım. Sizde hedeflerinizin üzerine gidin ve başardığınızda başarma duygusunu yaşayın. Bu yalnızca futbol için geçerli değil hayatta da bu böyledir. Ben her zaman Fenerbahçe kalesine geçmeyi düşündüm, milli takım kalesine geçmeyi ve son olarak Fatih Karagümrük teknik direktörü olmayı istedim ve başardım. Futbolculuk dönemimi bitirmeye yakın Karagümrük’ten kalecilik teklifi aldım. Gerçekten de çok istedim ama olmadı. Sonunda Teknik direktör olarak yer aldım. Yeter ki isteyin başarı sonrasında geliyor.”

“Karşımda Fenerbahçe bile olsa Karagümrük’ün başarılı olması için mücadele edeceğim”

20 yıllık futbol yaşamında 18 yıl kalecilik ve 2 senede antrenörlük yaptığını söyleyen Demirel, “Ersun Yanal antrenörlük yaşamımın başlamasında büyük bir rol oynadı. Şu anda Fatih Karagümrük’te olmaktan mutluyum. Fatih Karagümrük’ün başarısı için her zaman çalışacağım. Fenerbahçe’de her zaman kalmamı istediler ama ben bir hedef belirledim ve bu hedef doğrultusunda ilerledim. Tek başıma neleri başarabileceğimi görmek istedim. Ben Fenerbahçeliyim bunu her zaman söylüyorum ama Fatih Karagümrük teknik direktörlüğü yaparken profesyonel olarak düşündüğümde karşımda Fenerbahçe bile olsa Karagümrük’ün başarılı olması için mücadele edeceğim. Takımı devre arasında aldım ve bu takımı ben kurmadım ama bizden önceki hocamızın yarattığı bir oyun sistemi mutlaka vardı. Baktığımızda oyunun birinci bölgesiyle ilgili bir düzenin olduğunu gördük ancak oyunun ikinci ve üçüncü bölgesi olan skora daha yakın bir takım yaratmak için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.