Fatih Erbakan İlk Seçimde Cumhurbaşkanı Adayı Olacak

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Terzi, Fatih Erbakan’ın ilk seçimde cumhurbaşkanı adayı olacağını, ve bu göreve seçileceğini söyledi.

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Terzi, Genel Başkan Fatih Erbakan’ın ilk seçimlerde cumhurbaşkanı adayı olacağını duyurdu ve bu makama geleceğini iddia etti.

“MHP TABININI İYİ PARTİ’YE KAPTIRDI”

Sözcü gazetesinden Yavuz Alatan’ın aktardığına göre, Yeniden Refah Partisi il divanı toplantısında açıklamalar yapan Terzi, MHP’nin tabanını İYİ Parti’ye kaptırdığını, İYİ Parti’nin ise il ve ilçe teşkilatlarının ortada olmadığını iddia etti.

“ERBAKAN İLK SEÇİMDE CUMHURBAŞKANI OLACAK”

Terzi, “Milletimiz gittiği her yerde bu genç ve dinamik lideri bağrına basıyor. Göreceksiniz ilk seçimde Erbakan cumhurbaşkanı seçilecek” diye konuştu.

Terzi, “Bugün AK Parti’de siyaset yapan pek çok kişi ‘Tayyip Bey İstanbul seçimleri için meydana çıkmamış olsaydı 800 bin fark yemezdik’ diyor. Erdoğan’ın liderliği parti içinde önemli olarak sorgulanır duruma geldi” sözlerini kullandı.

Terzi açıklamalarının devamında şunları söyledi:

“CHP’liler de, Kılıçdaroğlu’nun susmasının kendileri için daha kazançlı olduğunu söylüyorlar. Mevcut siyasi partilerin hepsinin liderleri siyasi ömrünü bitirdi. Gelecek vaat eden ve halkın umut bağladığı tek kişi Fatih Erbakan.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı