Fatih Altay’lı Soruya Sinirlenince Canlı Yayını Terk Etti

Habertürk ekranlarında yayınlanan Spor Saati adlı programda gergin anlar yaşandı. Fatih Altaylı, Hande Sarıoğlu'nun sorusuna sinirlenince yayını terk etti.

Habertürk ekranlarında yayınlanan ‘Spor Saati’ adlı programda Fatih Altay’lı, moderatör Hande Sarıoğlu’nun sorusuna sinirlendi ve kendisine saygısızlık yapıldığını belirterek canlı yayını terk etti.

Trabzonspor – Galatasaray maçında yaşanan ikili mücadele sonrası, Ömer Bayram rakibi Pereira’ya tokat attı ve bu konu haftanın en çok konuşulan olaylarından biri oldu. Fatih Altay’lı programda pozisyon ile ilgili olarak bir değerlendirme yaparak, hakemin Ömer Bayram’a gösterdiği sarı kartı doğru buldu. Altaylı’nın bu yorumu üzerine moderatör Hande Sarıoğlu ise Altaylı’ya, “Aynı hareketi Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?” sorusunu yöneltti.

“BEN AHLAKSIZ BİR ADAM DEĞİLİM”

Bu soru sonrası sinirlenen Altaylı, kendisine saygısızlık yapıldığını savunarak, “Kim olsa aynı yorumu yaparım. Ben ahlaksız bir adam değilim. Bana yaptığın saygısızlıktır. Siz konuşun, ben gidiyorum.” diyerek cevap verdi ve canlı yayını terk etti.

Yaşanan bu olay sonra reji programın moderatörü Hande Sarıoğlu’na reklam arası vermeyi önerdi fakat Sarıoğlu programa devam etmeyi tercih etti.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı