Fatih Altaylı, Gülşen’in seksi transparan pantolonu için konuştu!

Şarkıcı Gülşen’in konserinde giydiği ve iç çamaşırını gösteren transparan pantolonuna sosyal medyadan linç yağmasına, basın mensubu Fatih Altaylı’dan tepki geldi. Altaylı “Aynı giysisi Jennifer Lopez giyince ‘mest etti’ diyerek başlık atıyorsunuz, Gülşen giyince ‘Eleştirilerin hedefi’ oluyor öyle mi!” şeklinde konuştu.
Takip et
Fatih Altaylı, Gülşen’in seksi transparan pantolonu için konuştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

ALAÇATI konserinde aldığı sahnede giydiği transparan pantolonuna sosyal medyanın en çok konuşulan kişisi olan Gülşen hakkında yorumların ardı arkası kesilmiyor. Fatih Altaylı, şarkıcı Gülşen’in konserde giydiği giysi ardından eleştirilmesine tepki gösterirken, “Aynı giysisi hatta daha açığını Jennifer Lopez giyince ‘Jennifer Lopez mest etti’ diyerek başlık atıyorsunuz. Ama benzer bir giysisi Gülşen giyince ‘Eleştirilerin hedefi’ oluyor öyle mi! Oysa ben bugün bir gazete yönetsem bu habere ’45 yaşındaki Gülşen, Jennifer Lopez’e taş çıkarttı’ diyerek başlık attırırdım” şeklinde konuştu.

HaberTürk yazarı Altaylı, “Durdum durdum gene duramadım. Bu konuya da sen girme başkası yazsın dedim ama baktım kimsede yazacak hal kalmamış ben yazayım dedim” ifadelerini kullandığı yazısında şu sözlerle devam etti:

“Şarkıcı Gülşen birkaç gün önce bir tatil beldesinde sahneye çıkmış. Sahne giysisi olarak altında bir mayo, üstünde bir dantel pantolon. Üst tarafında ise kısa bir bluz.

Sokakta giyilmeyecek ama sahnede giyilebilecek bir giysi. Şarkılarını bu giysiyle söylemiş.

Sosyal medya denen bataklıkta bir saldırı. Hadi orası bataklık ve pislik dolu.

Bir de bu rezil saldırıyı haberleştiren gazeteler ve internet siteleri. ‘Gülşen eleştirilerin hedefi oldu’ diyerek atılan başlıklar. Hak verir tonda. Yahu ayıptır günahtır.

Fatih Altaylı, Gülşen’in seksi transparan pantolonu için konuştu!

“Bugünden itibaren en son olmak istediğim kişi…”

Eski şarkıcı ve magazin sunucusu Arto, Gülşen’in sosyal medyada deprem etkisi oluşturan ve eleştiri üstüne eleştiri alan sahne giysisine ilişkin, Instagram hesabından Gülşen’in sahnede transpara pantolonuyla dans ettiği anların videosunu paylaşıp “Bugünden itibaren en son olmak istediğim kişi Gülşen’in kocası Ozan Çolakoğlu olurdu! Net.” diyerek yazmıştı.

“Çok özlemiş, çok özlenmişim”

Meşhur popçu, transparan pantolonun altına siyah iç çamaşırı giyerek çıktığı sahne fotoğraflarını, “Çok özlemiş, çok özlenmişim.” notuyla paylaştı.

Fatih Altaylı, Gülşen’in seksi transparan pantolonu için konuştu!

Sosyal medya kullanıcıları Gülşen’in sahne giysisi tercihine sert yorumlarda bulunurken, genel olarak yorumlar “Sahnelere ara verdiği için giyinmeyi unuttuğu” yönünde ti’ye alan ifadeler oldu.

Fatih Altaylı, Gülşen’in seksi transparan pantolonu için konuştu!

“Özgürlükleri kısıtlayacak her şeyin karşısında olmalıyız”

Gülşen, iki sene önce de bikini üzerine giydiği parıltılı elbisesiyle gündem olmuştu. O dönem konuyla alakalı açıklama yapan Gülşen, “Özgür bir birey olarak ne giyeceğime ben karar veririm. Gündemimizde kadınların ve erkeklerin yaşadığı ciddi şiddet olayları varken, iki tarafı da birbirinden üstün gösterecek vaziyetlerin olmaması gerekiyor. Ben de Ozan da bir bireyiz… Ne yapacağımıza karar verecek yaşta ve zekadayız. Özgürlükleri kısıtlayacak her şeyin karşısında olmalıyız.” demişti.

“Zaten uzun bir süredir dinleniyoruz. Şuanda iş zamanı”

Gülşen, iki gün önce aracıyla Baltalimanı’nda görüntülenmişti. Pandemiden dolayı uzun süredir dinlendiğini ifade eden popçu, “Tatile ihtiyaç işitmedim açıkçası. Zaten uzun bir süredir dinleniyoruz. Şuanda iş zamanı” demişti. Sahneleri çok özlediğini belirten Gülşen, “Yalnızca biz değil, herkes eski günlere dönmek istiyor. Benim bir albüm çalışmam, öte yandan single çalışmam var. Şehrazat’ın proje albümünde bir şarkım var. Anlayacağınız gümbür gümbür geliyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Gülşen kimdir?

Gülşen Bayraktar ya da sahne ismiyle Gülşen,(d. 24 Mayıs 1976) Türk şarkıcı ve şarkı yazarı.

Gülşen, 2016 senesinde aranjör Ozan Çolakoğlu ile Barcelona’da evlenmişti. Çiftin, Azur Benan (4) isminde bir oğulları bulunuyor.

Gülşen Bayraktar, 29 Mayıs 1976’da Fatih, İstanbul sınırlarında yer verilen Çapa’da Ordulu bir ailenin üçüncü ve son çocuğu olarak dünyaya geldi.

Babası Arslan Bayraktar makine mühendisiyken annesi Nimet Bayraktar ev hanımıydı.

Çocukluğunu ve gençliğini Çapa’da geçirdi, bir taraftan da kendilerine ait fındık bahçeleri için ailesiyle beraber senede birkaç defa Ordu’ya gidip geldi. Şehremini Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Türk Müziği Nazariyatı bölümüne başladı.

Lise senelerinde Uzak Doğu dövüş sporlarına merakının bir neticesi olarak karate eğitimi alarak siyah kuşak sahibi oldu. 17 yaşında bir arkadaşıyla beraber sokakta maruz kaldığı sözlü taciz yüzünden günlük yaşantısında karateyi kullanmak mecburiyetinde kaldı ve bunun birkaç defa tekrarlandığını belirtti. Üniversiteyi bıraktıktan sonra Türk halk müziği dersleri aldı, üç ay Çelik ve Bendeniz’e geri vokallik yaptı.

1995’te Ataköy’de bir barda sahnedeyken albüm yapımcısı Serap Turgay tarafından beğenilerek eşi Özkan Turgay ile tanıştırıldı ve albüm teklifi aldı. Teklifi kabul ederek Raks Müzik ile dört albümlük bir anlaşma imzaladı. 1996’da ilk albümü Be Adam ile çıkış yaparak isminden söz ettirse de evliliğine odaklanması neticesinde birkaç sene müzikal kariyerini geri plana attı. 2004’te dördüncü albümü Of… Of… ile daha büyük bir çıkış yaptı ve aynı isimli hit şarkıyla hem Altın Kelebek hem de Kral TV Video Müzik Ödülü kazandı.

MÜ-YAP sertifikalı Yurtta Aşk Cihanda Aşk (2006) albümünden sonra satış başarılarını sürdürerek Beni Durdursan mı? (2013) albümüyle Türkiye’de senenin en çok satanı oldu, bunu senenin en çok satan ikinci albümü olan Bangır Bangır (2015) takip etti. “Yurtta Aşk Cihanda Aşk”, “Bi’ An Gel”, “Yeni Biri”, “Sözde Ayrılık”, “Yatcaz Kalkcaz Ordayım”, “Kardan Adam”, “İltimas” ve “Bangır Bangır” şarkılarıyla Türkiye Resmî Listesi’nde haftalarca bir numarada kaldı.

Şarkıcılığının yanı sıra müzik eleştirmenlerinden olumlu geri dönüşler alan şarkı yazarı kimliğiyle de öne çıkan Gülşen, özellikle kariyerinin erken döneminden sonra kendi yazdığı şarkıları seslendirmeye başladı ve meslektaşları için liste başarıları yakalayan birçok hit şarkı hazırladı.

Sosyal sorumluluk projelerine duyduğu hassasiyetle de tanınan sanatçı, UNICEF’in Stars of İstanbul eğitim projesi için 2011 senesinde ‘En Parlak Yıldız’ adlı bir şarkı yazdı ve seslendirdi.

Fatih Altaylı, Gülşen’in seksi transparan pantolonu için konuştu!

Gülşen, son üç albümünün yapımcısı olan aranjör ve besteci Ozan Çolakoğlu ile Haziran 2016’da evlendi. Çiftin ilk çocuğu Azur Benan, Ocak 2017’de Fulya, Şişli’de dünyaya geldi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
PP
16 Temmuz 2021, 14:00 tarihinde yazildi

gercekten bütün sanatcilara bu sekilde giyinmeye yasak gelsin bune rezalletlik böyle hicmi utanma yok o esin hicmi birsey söylemiyor sarkiciysaniz sarkici sizler hicbir zaman bir amerikali bir avrupali olamazsiniz buna bizim örf adetimiz ve kültürümüz musade etmez resmen rezillik hic giyinmeseydin iyice yüzünüzün astari gitti kayboldu.

  • Cevapla
  • 0