Faslı Kadın Çantası İçin Canından Oluyordu!

Faslı kadın turist, gündüz vakti kapkaççıların hedefi oldu. Yerlerde sürüklenen kadın çantasını çaldırdı.

İstanbul’un gözde ilçelerinden Beyoğlu’nda güpegündüz kapkaç terörü yaşandı. Konakladıkları otelden çıkan iki Faslı kadın yolda yürürken kapkaççılar sessizce yanlarına yaklaştı. Bir anda mağdur kadının çantasını kapan hırsız kaçmaya çalıştı. Ancak kadın çantayı vermek istemeyince arbede çıktı.

Metrelerce asfaltta sürüklenen kadın bir süre sonra çantayı bırakmak zorunda kaldı. Hafif yaralanan kadının yardım çığlıklarına çevredekiler yetişti. Talihsiz turisti kaldırıma oturtarak su veren vatandaşlar hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri tercüman aracılığı ile eşkal aldıktan sonra şüpheli tüm birimlere anons edildi. Mağdur kadın ifadesi alınmak üzere karakola götürülürken hırsızları yakalamak için çalıma başlatıldı.

KAMERALAR İNCELEME ALTINA ALINDI

Polis olaya tanık olan vatandaşların da ifadesini aldı. Bir iddiaya göre kapkaççılar 3 kişiydi ve 1’i gözcülük yaparken diğer ikisi kadına yaklaşıp çantasını aldı. Kadın ifadesinde çantasının içinde para olmadığını ancak pasaportu gittiği için çok üzgün öldüğünü söyledi. Görevli polis ekipleri, çevre dükkanlardaki güvenlik kameraları ile mobese kameralarını inceleme altına alıp soruşturmayı başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı