Faruk Süren: Bana Bu Komik Geliyor

Galatasaray’ın eski başkanlarından olan Faruk Süren Teknik Direktör Fatih Terim’e verilen 4 maçlık cezayı değerlendi.

Futbol Arena’ya konuşan Faruk Süren yaptığı açıklamalarda cezayı garipsediğini belirterek, Fatih Terim’in aynı sözleri geçen sene de söylediği ve hiçbir kurumu hedef almadığını söyleyerek birden 4 maç ceza verilmesini benzer vakalar ile bağdaşmadığına değindi.

Rizespor Başkanı olan Hasan Kartal’ın geçen sene oynanan Galatasaray maçından sonra yaptığı açıklamaları hedef gösteren Süren, “‘Silahım olsa sahaya inip vururdum’ dedi ama sadece ihtar aldı. Bırakın disiplin cezasını 6222’ye göre suç işliyor. Bana bu komik geliyor.” dedi.

“ALİ KOÇ VE FİKRET ORMAN CEZA ALMADI”

Fatih Terim’in yaptığı açıklamalara benzer ifadeleri Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray’ın geçen sene kazanmış olduğu şampiyonluk için söylediklerini fakat hiçbir ceza almadıklarını belirten Süren, “Bu bana Harry Kewell’ın sözlerini hatırlatıyor: ‘Türkiye’de futbol, Galatasaray’a karşı oynanan bir oyundur.’ Gerçekten böyle galiba! Galatasaray’ı başka şekilde durduramayacaklarını düşünüyorlar herhalde ki, saha dışı yollara başvuruyorlar.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı