Far Cry 3 Ücretsiz Nasıl Alınır?

Serinin altıncı oyunu heyecanla beklenirken Ubisoft, Far Cry 3'ü ücretsiz yaptı. 11 Eylül tarihine kadar kütüphanenize ekleyebileceğiniz oyun Ubisoft Connect platformu üzerinden dağıtılıyor.
Takip et
Far Cry 3 Ücretsiz Nasıl Alınır?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Çıkardığı oyunlarda bir yöntem tutturunca, etkisini kaybedene kadar o yöntemle yoluna devam etmesiyle tanıdığımız Ubisoft’un sevilen serileri artık tahmin edilebilir bir hal aldı desek hatalı sayılmayız. Örnek olarak Assassin’s Creed serisinden Valhalla’yı gösterebileceğimiz bu durum, oyunun konsepti tamamen yeni olsa da bir noktadan sonra hep aynı şeyi sunmasına yol açıyor.

Far Cry 3 Ücretsiz Nasıl Alınır?

Söz konusu durumun Far Cry 6’da da değişmesini beklemiyoruz fakat bu şirketi ya da oyunu kötülemek gibi anlaşılmasın. Zira Far Cry, aynı şeyi sunsa da sunmasa da aksiyonu dibine kadar yaşatan bir seri. Şimdiyse devasa bir hayran kitlesine sahip olan Far Cry serisi, hem serinin hayranlarını hem de seriye adım atmak isteyenleri sevindirecek türden bir gelişmeyle karşımızda. Serinin en iyilerinden olarak bilinen Far Cry 3, ücretsiz oldu.

Far Cry 3 Ücretsiz Nasıl Alınır? Far Cry 3 Ücretsiz Nasıl Alınır?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.