Fantezi mi, Kaza mı? Ünlü Model Kötürüm Kaldı

Dünyaca ünlü model Simona Andrejic, Vietnamlı milyarder Chinh Chu’nun New York’taki malikanesinde yaşadığı olan sonrasında tekerlekli sandalyeye mahkum kaldı.

Ünlü Vietnamlı milyarder Chinh Chu’nun, malikanesinde verdiği özel bir partiye katılan 25 yaşındaki model Simona Andrejic, edinilen bilgilere göre geçirdiği bir kaza sebebiyle tekerlekli sandalyeye mahkum kaldı. İki çelik halatın birbirine bağlı olduğu ve insanların bu halatlarda kendi vücut ağırlığıyla, bir noktadan diğer noktaya kaydığı zenginlerin ”Popüler eğlencesinde” ağaca çarparak ağır yaralandı.

ÜNLÜ MODEL TEKERLEKLİ SANDALYEYE MAHKUM KALDI

Olay sırasında malikanede başka kimlerin olduğu bilgisi basına bildirilmedi. Vietnamlı milyardere dava açacağı öğrenilen ünlü modelin, milyonlarca dolar tazminat talebinde bulunulacağı öğrenildi.

Fantezi mi, Kaza mı? Ünlü Model Kötürüm Kaldı
Simona Andrejic

NASIL BİR OYUN?

Son dönemlerde milyarderlerin malikanelerine kurdurdukları iki direğin arasına gerilmiş çelik halat üzerinde, kendi vücut ağırlığıyla kayan zenginler ve davetlileri, sosyal medyada da bu görüntüleri paylaşmakta. Akıllarda soru işareti yaratan ise ünlü modelin bu halat üzerindeyken ağaca nasıl çarptığı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı