Falcao’nun Galatasaray’a Gelmesinde Tek Bir Engel Kaldı

Transferi Arap saçına dönen Radamel Falcao’nun Galatasaray’a gelişi geciktikçe taraftarın da sabrı taşıyor. Konu ile ilgili konuşan menajer Ahmet Bulut, “Monaco yerini dolduracak birini aldığı zaman Falcao’yu Galatasaray’a gönderecek” dedi.

Galatasaray taraftarının heyecanla beklediği Falcao transferi tam anlamıyla Arap saçına döndü. Fransız kulübü Monaco ile yollarını ayırmasına kesin gözüyle bakılan Kolombiyalı yıldızın Galatasaray ile söz kestiği bilinirken bu transferin henüz noktalanmamış olması taraftarın kafasını karıştırıyor.

AHMET BULUT AÇIK KAPI BIRAKTI

Konu ile ilgili konuşan ünlü menajer Ahmet Bulut, Galatasaray taraftarının yüreğine su serpse de açık kapı bıraktı. Bulut “Falcao açısından bir sorun yok ama bu iş bir kaç gün daha uzayacak. Sosyal medyada yazıldığı gibi bugün geliyor, yarın imzalıyor gibi bir durum yok. Monaco Yönetimi Falcao’nun yerini doldurduklarına inandıkları zaman Kolombiyalı golcünün Galatasaray’a gidişine izin verecek” ifadelerini kullandı.

Falcao’nun Galatasaray’a Gelmesinde Tek Bir Engel Kaldı

ALBAYRAK’IN FOTOSU OLAY OLMUŞTU

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz ay Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak Fransa’ya gitmiş ve Kolombiyalı futbolcu ile çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Bu görüntünün ardından transferin bittiğini düşünen sarı kırmızılı taraftarlar imzalar atılmayınca sosyal medyada isyan çıkarmıştı. Falcao’nun Galatasaray yönetiminden istediği yıllık 8 milyon Euro garanti paranın yarısını sponsor bir inşaat firmasının üsteleneceği iddia ediliyor.

Falcao’nun Galatasaray’a Gelmesinde Tek Bir Engel Kaldı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı