Falcao’da A Harfi Krizi

Galatasaray’ın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı dünya yıldızı Falcao’nun forma satışları tavan yaptı. GS Store’larda A harfi tükendi.

Süper Lig'in son şampiyonu Galatasaray'ın yaz transfer döneminde büyük çaba göstererek kadrosuna kattığı dünya yıldızı Radamel Falcao için forma talebi tavan yaptı. Formalarına Falcao yazdırmak isteyen taraftarlar şok bir yanıt ile karşılaştı. Kasımpaşa ile oynanan maçta ilk kez Galatasaray forması giyen Radamel Falcao, iyi futbolunu gol ile süslemişti. Stadyumda 43 bin seyirci ile maçı tamamlayan Galatasaray'ın ürünlerinin satıldığı GS Store'larda A harfi tükendi.

CLUB BRUGGE'DE FALCAO KORKUSU

Kasımpaşa ile oynanan maçta ilk kez Galatasaray forması giyen Radamel Falcao, iyi futbolunu gol ile süslemişti. Stadyumda 43 bin seyirci ile maçı tamamladı. Belçika'da Falcao korkusu yaşanıyor. Belçika basınında açılan anket yaşanan korkuyu gözler önüne seriyor. Yapılan ankette Falcao'dan korkuyor musunuz? şeklinde anket açıldı.

FALCAO KAZANDIRIYOR

Süper Lig'in son şampiyonu Galatasaray'ın yaz transfer döneminde büyük çaba göstererek kadrosuna kattığı dünya yıldızı Radamel Falcao her alanda Galatasaray'a kazandırmaya devam ediyor. Radamel Falcao'nun Galatasaray'a gelmesiyle birlikte forma satışları patladı. Kasımpaşa karşısında attığı gol ile galibiyeti getiren Falcao, TFF'den 2.7 milyon TL galibiyet primi almasını sağladı. Kasımpaşa karşılaşmasına gelen 43 bin kişi maç günü GS Store'a akın etti. Radamel Falcao'nun ilk maçında gol atması tüm dünya basınında yer aldı. Galatasaray, ücretsiz reklam ve tanıtım yapmış oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı