‘Falcao Transfer Edilirken Sakat Olduğu Biliniyordu’ İddiası

Galatasaray’ın transfer edebilmek için büyük çaba sarf ettiği Radamel Falcao’nun sakat olduğunun yönetim tarafından bilindiği iddia edildi.

Galatasaray’ın büyük emek harcayarak transfer ettiği Kolombiyalı golcü Radamel Falcao’nun transferinden önce sakat olduğunun belirlendiği ve fakat buna rağmen transferinin tamamlandığı iddia edildi.

Fatih Terim’in 7 milyon euro maaşı olan Kolombiyalı futbolcu Radamel Falcao ilgili “Müsait olursa oynar” demesinin ardından doktor Yener İnce’nin “Falcao sakat değil” dediğinin iddia edilmesi, ünlü futbolcu hakkında yeni bir tartışma yarattı.Bu sözlerin habere dönüşmesi sonrası ise İnce, söz konusu ifadeleri kullanmadığını söyleyerek haberleri yalanladı.

TRANSFERİ BİTİRİLMEDEN ÖNCE UYARILMIŞ

İnce’nin Falcao’nun sakatlık problemini transfer öncesinde tespit ettiği belirtildi.

İnce hem Monaco kulübünden gelen sonuçlarda hem de İstanbul’da yapılan sağlık taramalarında Falcao’nun tendonunda çökme belirledi.

CANIMIZI SIKABİLİR

Öte yandan, İnce’nin teknik heyet ve yönetime “Bu sakatlık başımızı ağrıtabilir” dediği, ancak taraftar baskısı nedeniyle transfer sürecine devam edildiği iddia edildi.

SAKATLIK KONUSUNDA AÇIKLAMA YAPILDI

Galatasaray kulübü ise, Falcao’nun sakatlığıya ilgili ilk kez açıklama yaptı. Kulüp, Kolombiyalı yıldızın ‘aşil tendinopatisi’ teşhisi ile tedavisinin sürdüğü belirtildi.

FALCAO’NUN EŞİ, “ÖZÜR DİLERİM, GİTMİYORUZ”

Falcao’nun eşi Lorolei Toron da, bir taraftarın “Evinize dönün” yorumuna, “Özür dilerim ama Galatasaray bizim evimiz. Burada savaşacağız” yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı