Falcao Sonunda Geliyor

Monaco ile Glatasaray arasında süren Falcao transferinin görüşmeleri sonuca bağlandı. Anlaşmanın detayları basına sızdırıldı.

Galatasaray’ın uzun zamandır kadrosuna katmak istediği Radamel Falcao, edinilen bilgilere göre pazartesi ya da salı günü İstanbul’da olacak. Transferin detayları basına sızdırılırken, Galatasaray’ın yıldız futbolcuyu almak için her anlamda fedakarlık yaptığı görülüor.

HAZIRLIK MAÇI OYNANACAK, GELİRİ MONACO’NUN OLACAK

Transferin detaylarından ilki transfer gerçekleştikten sonra iki takım arasında karşılaşma düzenleneceği ve bu karşılaşmadaki bilet gelirlerinin Monaco’ya verileceği oldu. İkinci detay olarak yıldız futbolcunun, Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray gruptan çıktığı veya  çeyrek final oynadığı durumlarda alacağı primi de Monaco’nun alacağı öğrenildi.

Son bir detay olarak da Galatasaray bu transferi gerçekleştirdikten sonra Radamel Falcaoyu başka bir takıma sattığında elde edilecek transfer ücretinin yarısını da Monaco’ya vereceği oldu.

Yıldız futbolcunun bu hafta başında pazartesi veya salı günü İstanbul’da olması ve sonrasında görkemli bir imza töreninin düzenlenmesi bekleniyor. Edinilen bu bilgiler Galatasaray camiasında heyecan yarattı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı