Falcao: İmparator Şans Verirse Oynarım

Galatasaray’ın yıldız transferi Radamel Falcao, yaptığı açıklamada, ”Fatih hocam şans verirse tabi ki oynamak isterim” dedi. Heyecanlı olduğunu ve bir an önce takımla sahaya çıkarak taraftarla buluşmak istediğini söyleyen Falcao, Fatih Terim etkeninin, Galatasaray’a transferinde ki en önemli etkenlerden biri olduğunu söyledi.

Galatasaray’ın yeni transferi Radamel Falcao, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gazetecilerin sorularını cevapladı. Galatasaray’ın kendisine ilk olarak Haziran Ayı’nda teklifte bulunduğunu ve o günden bu yana Galatasaray’a sıcak baktığını kaydetti.

FALCAO: GALATASARAY TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TAKIMI

Galatasaray’ın teklifi sonrasında, Fatih Terim’in teknik direktörlüğünü ve Galatasaray’ın Türkiye’nin en iyi takımı olduğunu bildiğini söyleyen Falcao, ”Bu etkenler gelmemde etkili oldu” cümlelerini kullandı. Kendisine ve yeni transfer olan bütün oyunculara düzenlenen imza töreninin çok görkemli olduğunu ve taraftarla buluşmak için gün saydığını ifade etti.

”FATİH TERİM HOCAM ŞANS VERİRSE OYNAMAK İSTERİM”

Falcao, transferinin kendisi için pozitif bir anlam taşıdığını ve bir an önce Galatasaray taraftarına kendisini ispatlamak istediğini söyledi. Fatih Terim’in kendisine şans vermesi halinde oynamak istediğini dile getiren Falcao ayrıca, taraftar isterse üçlü çektirmek istediğini de söyledi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı