Arka Fondaki Detay, Fahriye Evcen’in Paylaşımının Önüne Geçti

Geçtiğimiz aylarda annelik sevincinin yaşayan Fahriye Evcen'in son paylaşımında arka fondaki ıslak mendiller dikkatlerden kaçmadı.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden biri olan Fahriye Evcen’in son paylaşımındaki detay, dikkatli takipçilerinin gözünden kaçmadı. Geçtiğimiz aylarda anne olan güzel oyuncunun fotoğrafının arka planında masa üzerindeki ıslak mendilleri görenler “Anne olduğu nasıl da belli oluyor” şeklinde yorumlar yaptı.


OĞLUYLA İLGİLİ PAYLAŞIMLAR DA YAPIYOR

Burak Özçivit’le evlendikten sonra kendi köşesine çekilen Fahri Evcen, geçtiğimiz aylarda annelik sevinci yaşamıştı. Doğum yaptıktan sonra zaman zaman sosyal medya hesabından oğlu Karan’la ilgili paylaşımlar yapan güzel oyuncu, gönderileriyle çok sayıda yorum ve beğeni alıyor.

“NE GÜZEL YANI DA BU”

Doğumdan sonra kendini toparlayan ve aldığı fazla kilolardan kurtulan Fahriye Evcen, son olarak yüzünü ön plana çıkardığı fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu. 40 dakikada 250 binden fazla beğeni alan fotoğrafın arka planındaki detaysa hemen dikkat çekiyordu. Fotoğrafın arka planındaki ıslak mendilleri görenler, “Anne olduğu nasıl da belli oluyor”, “Artık arka fonda ıslak mendiller gözüküyor en güzel yanı da bu” şeklinde yorumlar yaptı.

İşte Fahriye’nin o paylaşımı;


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı