Fahriye Evcen’in Fotoğrafına Rekor Beğeni

Geçtiğimiz aylarda doğum yapan Fahriye Evcen’in paylaştığı fotoğraf 730 binden fazla beğeni aldı. Güzelliği ile takipçilerini mest eden Evcen’in 8.3 milyon takipçisi var.

Fahriye Evcen’in sosyal medyada her paylaştığı fotoğraf olay. Doğum yaptıktan sonra kısa sürede kendini toparlayan ve fazla kilolarından kurtulmayı başaran güzel oyuncu, paylaştığı son fotoğrafla takipçilerini mest etti. Sade bir güzelliği olan güzel oyuncunun gönderisi, 730 binden fazla beğeni aldı.

Burak Özçivit ile yaptığı evlilik sonrası ekranlarda pek görünmeyen Fahriye Evcen, sosyal medyada fırtına gibi esiyor. 8.3 milyon takipçili hesabından zaman zaman fotoğraf paylaşan güzel oyuncu, hayranları tarafından bol bol iltifat alıyor. Geçtiğimiz aylarda doğum yapan ve kısa sürede fazlalıklarından kurtulan Evcen, son olarak oğlu Karan’la ilgili bir paylaşım yaptı. Uykusuz kaldığını belirten Evcen’in uykusuzluktan gözlerinin kızardığı fotoğraf 730 bin kişi tarafından beğenildi.

EN ÇOK TAKİP EDİLEN İSİMLERDEN

Fahriye Evcen, sosyal medya alanında eşi Burak Özçivit’le birlikte en çok takip edilen isimlerden biri. Evcen, zaman zaman reklam filmlerinde oynadığı markalara ilişkin reklam çekimlerini de sosyal medya hesabından paylaşarak bu alanda ciddi gelirler elde ediyor. Öte yandan Evcen’in paylaştığı gönderilerin altına bebeğinin fotoğrafını paylaşması yönünde çok sayıda yorum yapılıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı