Fahriye Evcen’e Yapım Şirketlerinden Ninni Albümü Teklifi

Nisan ayında doğum yapan Fahriye Evcen’e ninni albümü için yapım şirketlerinden teklif yağıyor.

2017 yılında Burak Özçivit ile evlenen Fahriye Evcen 13 Nisan’da dünyaya getirdiği oğlu Karan’ı bir an olsun yalnız bırakmıyor.  Evcen, sosyal medya hesabından oğlunun yüzünü göstermeden sürekli paylaşımlarda bulunuyor. Oğluna uyutmak için ninni söylediği zamanları da Instagram’da sık sık paylaşan başarılı oyuncunun sesinin güzelliği yapımcıların dikkatini çekti.

Bu durum yapım şirketlerinin dikkatini çekti ve oyuncuya bir ninni albümü çıkarması teklifinde bulunuldu. Kendisine gelen teklifleri geri çeviren Evcen, herhangi bir projede yer almayacağını doğumdan önce verdiği röportajlarda dile getirmişti.

DAHA ÖNCE GELEN TEKLİFLERİ DE GERİ ÇEVİRMİŞTİ

Oğlu Karan dünyaya geldikten sonra gelen tüm iş tekliflerini geri çeviren başarılı oyuncu tüm vaktini oğluna ayırıyor. Doğum kilolarından kurtulmak için spora başlayan Evcen oğlunun yanından ayrılmamak için evinin bir odasını spor salonuna çevirerek özel bir hoca tuttu.

Çocuklarını sır gibi saklayan çift bir dönem oğullarına açtıkları Instagram hesabı ile gündem olmuştu. Öte yandan Evcen’in hayranları sosyal medya üzerinden güzel oyuncuyu ekranlarda görmek istediğini her fırsatta dile getiriyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı